Міжнародна науково-практична конференція «ПРОБЛЕМИ ІНВЕСТУВАННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ В АПК» проводиться на базі факультету Економіки та менеджменту Полтавської державної агарної академії.


ПДАА, як найстаріший вищій навчальний заклад Полтавщини (заснований у 1920 р.) та провідний виш регіону, є сучасним багатопрофільним науково-освітнім комплексом з усіма елементами ступеневої та післядипломної освіти, що є складовою частиною європейського освітнього простору відповідно до вимог Болонської декларації. У складі академії функціонує 6 інститутів, 7 факультетів (де готують спеціалістів за 10-ма спеціальностями), 7 технікумів і коледжів, центр довузівської підготовки, інститут післядипломної освіти, мовний центр, селекційний центр, дослідне господарство, центр довузівської підготовки, санаторій-профілакторій та спортивно-оздоровчий табір. 

У ПДАА навчаються близько 7000 студенів, працюють 400 викладачів, левова частка яких мають ступінь кандидата чи доктора наук. Факультет Економіки цього року святкує 55-ти річний ювілей. Зараз на факультеті здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів і магістрів за напрямами підготовки (спеціальностями) «Економіка підприємства» та «Менеджмент» та функціонує магістерський курс за спеціальністю «Адміністративний менеджмент». 

Полтава – духовна столиця України, місто з більш як тисячолітньою історією. Вона поєднує у собі комфорт сучасного міського життя та старовинну величну архітектуру і все це у серпанку зелені та квітів. Наше місто заслужено вважається найчистішим обласним центром країни, так званим урбаністичним еко-оазисом. 

Полтавщина дала світу незліченну кількість митців, науковців, державних діячів, що прославили нашу Батьківщину на весь світ. Варто згадати письменника, драматурга, класика української літератури І. П. Котляревського, прозаїка Панаса Мирного, основоположника космонавтики Ю. В. Кондратюка. Місто буквально усипане музеями, театрами, архітектурними пам’ятками. Шановні колеги, ви маєте нагоду не лише долучитися до актуального наукового заходу, а й отримати естетичну насолоду відвідавши наше славетне місто.

Інформаційне повідомлення (pdf.*)


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання