Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції з проблем екологічного, економічного та соціального розвитку аграрної сфери в умовах глобалізації, яка відбудеться 4-5 листопада 2015 р. у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва.

Напрями роботи конференції:

1. Енерго- і ресурсоефективні екологічно безпечні технології виробництва і зберігання сільськогосподарської продукції. Фізіологія, біохімія, біотехнологія, селекція і генетика сільськогосподарських рослин (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
  2. Моніторинг та охорона біорізноманіття агроландшафтів. Екологічно орієнтовані технології захисту рослин від шкідливих організмів (t_hЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
  3. Управління ґрунтово-екологічними режимами і відтворення родючості ґрунтів у природних і техногенних екосистемах та експертна оцінка ґрунтів (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
  4. Сучасний стан, проблеми та перспективи лісового господарства України та світу (v.nazarenko81@mail.ru).
  5. Соціально-економічний, організаційний та інституціонально-правовий механізм екологічно збалансованого господарювання в аграрній сфері (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
  6. Теорія і практика бухгалтерського обліку, аудиту, аналізу і фінансів у сучасних умовах (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
  7. Екологічні та соціально-економічні засади використання земель та геоінформаційне забезпечення управління земельними ресурсами (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська

Форма участі в конференції – дистанційна

Інформаційне повідомлення (*.pdf)

Сварог