Посольство Канади в Україні запрошує відвідати виставку «Освіта в Канаді 2016», яка відбудеться у Львові та Києві 20-21 лютого 2016 року.

Серед учасників виставки – найкращі університети, коледжі та школи Канади. Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватись із представниками навчальних закладів та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді.

Разом з основними курсами бакалаврату, магістратури та докторантури, на виставці будуть презентовані підготовчі програми, курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів та інше.

Даний захід спрямований на ознайомлення української молоді із освітніми можливостями Канади та пошук шляхів налагодження та розширення партнерства між українськими та канадськими навчальними закладами.

Зареєстровані відвідувачі матимуть ексклюзивну нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства Канади в Україні. Також під час роботи виставки можна буде відвідати 20-хвилинну відео-презентацію «Освітні можливості Канади».

Відвідування виставки та відео-презентації – тільки за запрошенням.

Реєстрація для участі та детальна інформація на сайті www.fair.educanada.com.ua.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс