Бережи одяг, доки новий, а здоров’я – доки молодий!
Здоров’я – всьому голова!

26 жовтня 2015 року в читальній залі ветеринарного факультету бібліотекар Павлущенко Наталія Анатоліївна за підтримки старшого викладача, кандидата ветеринарних наук Сокульського Ігора Миколайовича та за участі студентів I і II курсів було проведено виховну годину на тему «Здоров’я – всьому голова». Мета цього заходу: формування уявлення про корисні і шкідливі звички, їхній вплив на здоров’я студентів; поглиблення поняття про те, що для людини головне – це здоров’я; прищеплення вміння берегти і зміцнювати здоров’я та навичок здорового способу життя; виховування життєвої потреби бути завжди здоровим і гарним. Здоров’я, це те, що не купиш за гроші, без чого немає щастя. З давніх-давен воно цінувалося як найдорожчий скарб.

Велася розмова про шкідливі звички, а саме: наркоманію, алкоголізм, токсикоманію та тютюнопаління. Кожна з цих звичок викликає залежність людини від тієї чи іншої речовини, яку вона вживає. Проблема вживання алкоголю, тютюну і наркотиків – дуже актуальна наразі, бо споживаються вони у великій кількості. Від цього страждає все суспільство. Наслідки шкідливих звичок очевидні. Доведено, що наркотики, тютюн та алкоголь при попаданні в організм людини розносяться по крові та несприятливо діють на всі органи. Особливо це впливає на м’язові тканини і розумову діяльність.

Після завершення заходу студенти висловили свої враження, з яких витікало, що здоров’я всьому голова, і воно одне та його потрібно берегти.

Бібліотекар читального залу
ветеринарного факультету
Наталія Павлущенко


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання