Здоров'я має першочергове значення для особистого благополуччя, підтримки здорових сімейних відносин і здатності кожної окремої людини зробити внесок у життя суспільства.

30 вересня у приміщенні гуртожитку № 5 розпочався цикл інформаційно-просвітницьких відеотренінгів з таких тем: профілактика паління, алкоголізму, наркоманії, інтернет-залежності, ВІЛ/СНІДу. Курс відеотренінгів відкрив захід під назвою «Твоє здоров’я – твоє майбутнє». Організаторами заходу стали: Всеукраїнська благодійна організація «АСЕТ», працівники наукової бібліотеки та викладачі технологічного факультету, а саме Мамченко Віталій Юрійович та Вербельчук Тетяна Василівна.

 

2 жовтня на технологічному факультеті студенти 1-го та 2-го курсів взяли участь у тренінгу «Шкідливі звички чи здоров’я – обирайте самі». Цей захід відбувся за підтримки викладачів кафедри розведення, генетики тварин та біотехнології Кочук-Ященка Олександра Анатолійовича й Іванова Ігоря Анатолійовича.

Основна мета заходів – надати студентам відомості про такі шкідливі звички: паління, алкоголізм, наркоманія, надмірне сидіння за комп’ютером. Тренінги були насичені тематичними відеороликами, дискусіями, іграми, творчими завданнями, повчальними історіями з життя людей. Студенти переглянули фрагменти відеофільмів про безпечну поведінку в сучасному соціумі та отримали відповіді на запитання, що їх хвилювали. Сподіваємося, старання організаторів не пройшли марно і змусили студентів  університету задуматися та зробити усвідомлений вибір здорового способу життя, адже здоров’я нації – суттєвий показник суспільного та економічного розвитку держави.

 

 

Технологічний факультет,
наукова бібліотека


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання