Запрошуємо науковців, докторантів, аспірантів та усіх бажаючих взяти участь у вебінарі «Вступ до Web of Science: за годину про основне» від компанії Clarivate Analytics (Thomson Reuters), який відбудеться 24 лютого 2017 року о 10:00.

Під час вебінару будуть розглядатися питання:

  • Пошук і аналіз інформації в Web of Science Core Collection. Приклади помилок, що призвели до відсутності результатів пошуку.
  • Створення власної картотеки статей у референс-менеджері EndNote on-line та оформлення публікацій за форматом певного видання. Додатковий спосіб підбору видання для публікації.
  • Аналіз видань за допомогою Journal Citation Report (імпакт-фактор). Як знайти видання за певною спеціальністю.
  • Авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID – панацея чи зайвий клопіт. Accession Number.

Тривалість вебінару 1 година. Необхідна попередня реєстрація за посиланням https://thomsonreuters.webex.com/thomsonreuters/k2/j.php?MTID=tb44e1b2e2f2ecf7362cec5720db4951e

За 10–15 хвилин до початку необхідно перейти за посиланням, яке буде в електронному листі, що надійде на вказану вами адресу, почекати доки завантажиться програма для проведення вебінарів (ХР може не підтримуватися, подбайте про можливість перегляду з комп’ютера з більш новою операційною системою), слухати і за потреби задавати запитання.

Наукова бібліотека

Корисні посилання