За даними Ranking Web of Repositories від Webometrics – міжнародного рейтингу репозитаріїв – у січні 2017 року наш електронний архів посів 23 місце з 54 в Україні та 1165 – з 2284 репозитаріїв світу. За рік ми піднялися у рейтингу по Україні на 12 позицій, у світі – на 375. Серед чотирьох аграрних ВНЗ, представлених у рейтингу від Webometrics, Житомирський національний агроекологічний університет посів 1 місце, Сумський національний аграрний університет – 2 (32 місце в Україні), Вінницький національний аграрний університет – 3 (43), Миколаївський національний аграрний університет – 4 (51).

Інституційний репозитарій Житомирського національного агроекологічного університету (ІР ЖНАЕУ) зареєстрований у світових довідниках та реєстрах репозитаріїв відкритого доступу: Directory of Open Access Repositories, Registry of Open Access Repositories, OpenAIRE, Ranking Web of Repositories, RoarMap та каталозі WorldCat. З 2015 р. репозитарій зареєстрований у проекті Just another harvester, який спрямований на підвищення visibility сайту (видимості в мережі Інтернет). У лютому 2016 р. ІР ЖНАЕУ отримав Міжнародний стандартний номер періодичного видання ISSN 2414-519X, що дозволяє ідентифікувати його у світовому просторі.

Станом на 25.01.2017 р. у репозитарії опубліковано 6000 документів та зареєстровано 320 користувачів. ІР ЖНАЕУ можна з упевненістю назвати успішним і результативним проектом. Його впровадження сприяє популяризації наукових праць викладачів та формує позитивний науковий імідж університету.

Наукова бібліотека

PIКК