За даними Ranking Web of Repositories від Webometrics – міжнародного рейтингу репозитаріїв – у липні 2016 року наш електронний архів посів 34 місце з 52 в Україні та 1571 – з 2275 репозитаріїв світу. За рік ми піднялися у рейтингу по Україні на 2 позиції, у світі – на 121. Серед чотирьох аграрних ВНЗ, представлених у рейтингу від Webometrics, Житомирський національний агроекологічний університет посів 1 місце, Сумський національний аграрний університет – 2, Вінницький національний аграрний університет – 3, Миколаївський національний аграрний університет – 4.

Інституційний репозитарій Житомирського національного агроекологічного університету (ІР ЖНАЕУ) накопичує, систематизує, зберігає та забезпечує відкритий доступ до інтелектуальних продуктів університетської спільноти шляхом їх архівування та самоархівування, є частиною загальної електронної бібліотеки та складовою інтегрованої інформаційної системи університету. Його впровадження сприяє популяризації наукових праць викладачів та формує позитивний науковий імідж університету.

ІР ЖНАЕУ зареєстрований у світових довідниках та реєстрах репозитаріїв відкритого доступу: Directory of Open Access Repositories, Registry of Open Access Repositories, OpenAIRE, Ranking Web of Repositories та каталозі WorldCat. У 2015 р. репозитарій був зареєстрований у проекті Just another harvester, який спрямований на підвищення visibility сайту (видимості в мережі Інтернет). У лютому 2016 р. ІР ЖНАЕУ отримав Міжнародний стандартний номер періодичного видання ISSN 2414-519X, що дозволяє ідентифікувати його у світовому просторі.

Станом на 01.08.2016 р. у репозитарії опубліковано 4700 документів, зареєстровано 320 користувачів.

Наукова бібліотека

web прийом до аспірантури