За даними Ranking Web of Repositories від Webometrics – міжнародного рейтингу репозитаріїв – у липні 2016 року наш електронний архів посів 34 місце з 52 в Україні та 1571 – з 2275 репозитаріїв світу. За рік ми піднялися у рейтингу по Україні на 2 позиції, у світі – на 121. Серед чотирьох аграрних ВНЗ, представлених у рейтингу від Webometrics, Житомирський національний агроекологічний університет посів 1 місце, Сумський національний аграрний університет – 2, Вінницький національний аграрний університет – 3, Миколаївський національний аграрний університет – 4.

Інституційний репозитарій Житомирського національного агроекологічного університету (ІР ЖНАЕУ) накопичує, систематизує, зберігає та забезпечує відкритий доступ до інтелектуальних продуктів університетської спільноти шляхом їх архівування та самоархівування, є частиною загальної електронної бібліотеки та складовою інтегрованої інформаційної системи університету. Його впровадження сприяє популяризації наукових праць викладачів та формує позитивний науковий імідж університету.

ІР ЖНАЕУ зареєстрований у світових довідниках та реєстрах репозитаріїв відкритого доступу: Directory of Open Access Repositories, Registry of Open Access Repositories, OpenAIRE, Ranking Web of Repositories та каталозі WorldCat. У 2015 р. репозитарій був зареєстрований у проекті Just another harvester, який спрямований на підвищення visibility сайту (видимості в мережі Інтернет). У лютому 2016 р. ІР ЖНАЕУ отримав Міжнародний стандартний номер періодичного видання ISSN 2414-519X, що дозволяє ідентифікувати його у світовому просторі.

Станом на 01.08.2016 р. у репозитарії опубліковано 4700 документів, зареєстровано 320 користувачів.

Наукова бібліотека


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання