З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у науковій бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету протягом 28-30 вересня  провели акцію «Побачення наосліп у бібліотеці», в рамках якої студенти обирали книги не за назвами, а за смішними анотаціями-загадками на обкладинках.

На поличках були представлені як твори сучасних скандальних письменників, так і вічно актуальна класика. Анотації дивували, веселили, часом бентежили.

«Книга про те, що чоловіків можна міняти, як рукавички, та про чоловіків, що виймають з тіла душу»  - це виявився роман Марії Матіос «Чотири пори життя», за анотацією про те, «Як правильно вимовляти власне прізвище: поради логопедів-практиків» ховалась п’єса Миколи Куліша «Мина Мазайло», а під анотацією «Дім у Житомирі, у якому довго не затримуються чоловіки»  -  книга «Дім на горі» Валерія Шевчука

Вгадування книг за анотаціями-загадками перетворилось на справжнє змагання в обізнаності та дотепності. Особливою популярністю користувалися  селфі з найцікавішою книгою. Активні учасники акції отримали у подарунок книгу.

Співробітники бібліотеки ЖНАЕУ сподіваються, що за допомогою гумору і нестандартного підходу, їм вдалося  прищепити молодому поколінню любов до літератури.

Наукова бібліотека


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання