24–28 жовтня 2016 року у читальній залі періодичних видань Наукової бібліотеки Житомирського національного агроекологічного університету було відкрито виставку картин з колекції Кмитівського музею образотворчого мистецтва імені Й. Д. Буханчука. Пересувна художня виставка представлена 34 творами мистецтва за такими жанрами, як портрет, пейзаж, натюрморт, тематична картина.

Заступник директора музею з наукової роботи Борис Іванович Турта детально розповів про кожну роботу, умови її створення та безпосередньо про її автора. Поринувши у дивовижний світ мистецтва, студенти дізналися про історію Кмитівського музею та відкрили для себе багато нових імен визначних художників різних поколінь.

Кмитівський музей образотворчого мистецтва імені Й. Д. Буханчука є осередком освіти та виховання, а також основним місцем зберігання творів мистецтва, предметів матеріальної та духовної культури, пов’язаних з історією та сьогоденням образотворчого мистецтва. Фондове зібрання Кмитівського музею нараховує понад 3000 живописних, графічних, декоративних, скульптурних витворів мистецтва.

Такі зустрічі мають інформаційний та духовно збагачувальний характер, сприяють формуванню культури почуттів, мистецьких цінностей та спрямовані на залучення студентської молоді до перлин художнього мистецтва.

 

Наукова бібліотека
Відділ виховної роботи

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання