13 березня 2017 року у читальному залі наукової літератури Наукової бібліотеки ЖНАЕУ відбувся науково-практичний семінар «Будні вченого, або як продуктивно використовувати можливливості платформи Web of Science (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)». Спеціаліст з навчання Clarivate Analytics, кандидат біологічних наук Ірина Тихонкова розкрила роль бібліотеки у підвищенні рівня навчання та наукової роботи у ВНЗ та розповіла про можливості платформи Web of Science.

На семінарі було висвітлено практичні питання роботи з ресурсами Clarivate Analytics, інформаційною платформою Web of Science, її основною колекцією найвпливовіших видань Web of Science Core Collection, аналітичними інструментами Journal Citation Report та Essential Science Indicators, програмою для роботи з бібліографією EndNote Online та ідентифікаторами науковця ResearcherID і ORCID.

На захід завітали науковці, аспіранти та працівники Наукової бібліотеки ЖНАЕУ. Окрім вичерпної інформації про наукометричну базу даних Web of Science, слухачі семінару дізналися, як відшукати актуальні публікації з певної теми та оформити статтю згідно з вимогами певного видання, ознайомилися з алгоритмом вибору кращих періодичних видань для публікації наукових робіт та ознаками хижацьких видань, а також отримали поради щодо того, як створити собі наукове ім’я та відшукати інформацію про гранти на дослідження.

Змістовність семінару, цінність інформації та доступність викладу відзначили усі, хто відвідав науково-практичний семінар. Бібліотека вдячна Ірині Тихонковій за подаровану  книгу «Руководство по наукометрии: индикаторы развития науки и технологии».

ПРЕЗЕНТАЦІЯ


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

opityv 1

Освітній портал ЖНАЕУ


Наукові конференції

Корисні посилання