2 листопада 2017 року Асоціація «Інформатіо-Консорціум» у співпраці з науковою бібліотекою провели семінар-презентацію на тему «Порівняльний аналіз наукометричних баз даних у аграрному секторі».

У рамках проекту «Міжнародний тиждень відкритого доступу» зі студентами першого курсу було проведено низку занять з підвищення інформаційної культури під гаслом «Відкриваємо доступ – відкриваємо можливості».

Бібліотекарі проводять заняття зі студентами першого курсу з метою знайомства з можливостями відкритого доступу, освоєння раціональних прийомів і способів ведення пошуку інформації та систематизації даних відповідно до поставлених навчальних і наукових завдань.

Будьте уважні, у розкладі можливі зміни!

Розклад занять

Бібліотека здійснила передплату періодичних видань на II півріччя 2017 року. Пропонуємо до вашої уваги список цих видань.

Запрошуємо усіх у читальний зал періодичних видань!

Наукова бібліотека університету з 19 квітня по 30 червня 2017 року, за сприяння ELibUkr, отримала тестовий доступ до електронних журналів від міжнародної компанії DeGruyter.

Запрошуємо науковців, докторантів, аспірантів та усіх охочих взяти участь у вебінарі «Що робити гуманітаріям з Web of Science» від компанії Clarivate Analytics (Thomson Reuters), який відбудеться 7 квітня 2017 р. о 10:00.

Наукова бібліотека запрошує науково-педагогічних працівників, співробітників, докторантів, аспірантів та студентів відвідати науково-практичний семінар «Науковцям про головне», який відбудеться 31 березня об 11:10 у читальному залі періодичних видань (навчальний корпус № 4, 2-ий поверх).

Дарувати книги бібліотеці – це дуже давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування. Подаровані книги є цінними і необхідними для забезпечення навчального процесу та наукової діяльності університету. Особлива подяка: кафедрі правознавства та кафедрі комп’ютерних технологій і моделювання систем.

Відтепер науковці, викладачі й студенти ЖНАЕУ, завдяки тісній співпраці з Житомирським агротехнічним коледжем, мають доступ до реферативної наукометричної бази даних Web of Science.

Запрошуємо науковців, докторантів, аспірантів та усіх охочих взяти участь у вебінарі «Як написати і опублікувати гарну статтю» від компанії Clarivate Analytics (Thomson Reuters), який відбудеться 24 березня 2017 р. о 10:00.

Під час вебінару будуть розглядатися питання:

Наукова бібліотека університету з 20 березня по 30 квітня 2017 року за сприяння Асоціації Інформатіо-Консорціум у співробітництві з компанією EBSCOhost отримала тестовий доступ до бази даних Global Patents Reference Center.

Сучасна система інформаційного забезпечення наукової діяльності агроекологічної галузі розвивається на основі взаємодії зарубіжних і національних бібліотек агроекологічного профілю, центрів поширення знань агроекологічного спрямування.

13 березня 2017 року у читальному залі наукової літератури Наукової бібліотеки ЖНАЕУ відбувся науково-практичний семінар «Будні вченого, або як продуктивно використовувати можливливості платформи Web of Science (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)». Спеціаліст з навчання Clarivate Analytics, кандидат біологічних наук Ірина Тихонкова розкрила роль бібліотеки у підвищенні рівня навчання та наукової роботи у ВНЗ та розповіла про можливості платформи Web of Science.

13 березня 2017 р. об 11:00 у читальному залі наукової літератури відбудеться науково-практичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID.

Запрошуємо науковців, докторантів, аспірантів та усіх бажаючих взяти участь у вебінарі «Web of Science для біомедичних спеціальностей» від компанії Clarivate Analytics (Thomson Reuters), який відбудеться 10 березня о 10:00.