02 липня 2015 року 11:00 актова зала

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ

ВЧЕНОЇ РАДИ

(ЗА УЧАСТЮ ЗАВІДУВАЧІВ КАФЕДР)

На базі Житомирського національного агроекологічного університету за підтримки Інституту стратегічних оцінок при президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» відбулася конференція за підсумками конкурсу «20 років аграрної реформи в Україні: досягнення і проблеми».

Напередодні Дня молоді за традицією, яка була вперше започаткована Житомирським військовим інститутом ім. С.П. Корольова та на цей час вже впроваджується в інших регіонах України, а також з метою формування позитивного іміджу Збройних Сил України, військово-патріотичного виховання молоді, зміцнення престижу професії офіцера, підтримання прагнення молоді до отримання вищої освіти, 27 червня 2015 року на майдані Соборному об 11.00 буде проведено урочисті заходи з нагоди випуску військових іноземних та цивільних фахівців Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова та інших вищих навчальних закладів міста, а також традиційний офіційний випускний бал, який пройде під гаслом «Захисникам Вітчизни – слава!».

Це надзвичайно видовищне дійство, у якому братимуть участь понад 200 пар, підкреслює позитивний настрій його учасників, високу духовність та патріотизм, готовність захищати свою Батьківщину, а також є символом того, що єднання молоді нашої незалежної держави – це запорука перемоги.

Закликаємо усі навчальні заклади міста приєднатися до свята та разом відзначити День молоді і випуск ! Покажемо, що ми сильні, єдині і незламні !!!

23 червня у Науковій бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету відбулися просвітянські студії «Бібліотека і місцева громада: працюємо на результат».

Протягом багатьох років українці сприймають бібліотеку як осередок культурно-освітнього розвитку громади. Бібліотека працює у тісному тандемі з місцевими громадськими організаціями щодо просування української книги та популяризації читання.

Мета заходу: визначити роль громадської організації «Просвіта» в історичному й культурному житті Житомирщини та університетської громади зокрема.

Цього року ХVІІ зліт студентських лідерів аграрної освіти вперше гостинно приймав один з найстаріших ВНЗ у Європі – Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького та зібрав 250 найкращих – іменних стипендіатів, студентів-відмінників навчання аграрних навчальних закладів.

На базі ТОВ "Гетьман Самойлович-Агро", що в с. Ходорків Попільнянського району Житомирської області 19 червня 2015 року відбувся сільськогосподарський семінар "День поля – 2015".

25 червня 2015 року об 11:00 в актовому залі Житомирського національного агроекологічного університету відбудеться конференція та урочисте нагородження за підсумками конкурсу на тему: "20 років аграрній реформі в Україні: досягнення і проблеми"

 

Запрошуються усі бажаючі !

Запрошуємо відвідати просвітянські студії «Бібліотека і місцева громада: працюємо на результат», що відбудуться 23 червня об 11:00 у читальній залі періодичних видань (4 корпус, 2 поверх). Мета заходу: визначити роль громадської організації «Просвіта» в історичному та культурному житті Житомирщини та університетської громади зокрема.

10–11 червня понад 30 активних громадян міста Житомира зібралися разом у приміщенні Житомирської обласної бібліотеки для дітей задля планування соціальних проектів і покращення життя місцевої громади. Серед учасників були представники громадських, релігійних організацій, благодійних фондів, бібліотечної громади, учні, студенти та активні громадяни.

Міністерство освіти і науки України повідомляє про проведення в Україні масштабної наукової конференції "Falling Walls Lab".

Falling Walls Lab - це новий міждисциплінарний формат конференцій для молодих геніїв зі всього світу, що дає чудову можливість молодим вченим і фахівцям представити свої ідеї, науково-дослідні проекти та ініціативи.

Станом на 01.06.2015 р. у репозитарії університету опубліковано 2119 документ

Запрошуємо усіх активних громадян міста Житомира долучитися до навчань за програмою Британської ради в Україні та безпосередньої участі фасилітатора програми Ірини Гейзе.

Семінар «Активні громадяни» відбудеться 10–11 червня з 10:00 до 15:00 у приміщенні Житомирської обласної бібліотеки для дітей (м. Житомир, вул.Пушкінська, 36). Результатом семінару стануть проекти соціальної дії, направлені на покращення життя громади нашого міста. Часткове або повне фінансування обраних проектів здійснюватиме Британська рада.

Бібліотека Житомирського національного агроекологічного університету здійснює інформаційну підтримку наукової та науково-дослідної діяльності університету; має власні наукові, науково-методичні розробки та видавничу продукцію; виконує роль обласного центру біографічних досліджень аграрного напрямку; організовує комплексні заходи на допомогу науковим дослідженням; проводить наукові конференції, семінари, презентації з питань бібліотечної науки та практики; здійснює консультаційно-методичну підтримку аграрних бібліотек Житомирської області; обслуговує користувачів як в традиційному, так і он-лайн режимах, пропонуючи доступ до електронного архіву ЖНАЕУ та баз даних; постійно розширює спектр сервісів і послуг для користувачів тощо.

Корисні посилання