прес-служба ЖНАЕУ

Всіх вітаєм з Роком Новим

Щоб були ви всі щасливі

Щоб були усі здорові

В достатку жили та любові.

Випав в лісі білий сніг, скоро прийде Новий рік...

...

   23 грудня 2015 року 12:00

актова зала

       РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ЗА УЧАСТЮ ЗАВІДУВАЧІВ КАФЕДР, КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

    

Станом на 01.12.2015 р. у репозитарії опубліковано 2710 документів.

Номінація «Депозитор осені»:
1 місце – Пугачова Настасія Сергіївна – старший лаборант кафедри економічної теорії та інтелектуальної власності факультету економіки та менеджменту;
2 місце – Меленівський Олександр Миколайович – аспірант кафедри годівлі тварин і технології кормів технологічного факультету;
3 місце – Роспатнюк Наталія Петрівна – старший лаборант кафедри менеджменту організацій факультету економіки та менеджменту.

Номінація «Автор осені»:
1 місце – Кухарець Савелій Миколайович – д. т. н., професор кафедри вищої математики та прикладної механіки інженерно-технічного факультету;
2 місце – Молодецька Катерина Валеріївна – к. т. н., доцент кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем факультету обліку та фінансів;
3 місце – Плотнікова Марія Федорівна – к. е. н., доцент кафедри менеджменту інвестиційної діяльності факультету економіки та менеджменту.

Кожна дитина вірить у казку і чекає в День Святого Миколая здійснення найзаповітніших мрій. Саме тому студенти Житомирського національного агроекологічного університету вирішили подарувати маленьким пацієнтам дитячого відділення онкогематології та дитячого відділення психлікарні справжнє диво – здійснення їх бажань. Напередодні свята пацієнти дитячого відділення онкогематології написали листи до Святого Миколая зі своїми бажаннями. По університету було оголошено збір коштів та іграшок.Придбавши все, що просили онкохворі діти в листах колектив профкому студентів та студентської ради, а також бажаючі студенти за сприянням ректорату відвідали разом з Святим Миколаєм дитяче відділення онкогематології і привітали від імені всіх студентів університету дітей зі святом. У дитяче відділення психлікарні, де на нас з нетерпінням чекали ми теж не поїхали з пустими руками. У торбині Святий Миколай приніс діткам багато іграшок, солодощів та фруктів. Напевно, немає на світі найкращих почуттів та емоцій за ті, що огортають душу коли спостерігаєш за радістю в очах маленьких янголів. Добру справу зроблено!!! Тепер можна з чудовим настроєм зустрічати новорічні свята. Профком студентів, студентська рада університету та ректорат виносить щиру подяку всім студентам, викладачам, які долучились до збору коштів та іграшок.
Зібрано - 15984 грн.
Витрачено – 12764,89 грн.

Вітаємо наших колег!

Житову Олену Петрівну з присудженням наукового ступеня доктора біологічних наук зі спеціальності 03.00.25 «Паразитологія, гельмінтологія»

Єршову Людмилу Михайлівну з присудженням наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 «Загальна педагогіка та історія педагогіки».

Щастя, здоров'я та подальших успіхів!

З жовтня 2015 року доцент ЖНАЕУ Орликовський Микола Олександрович проходить стажування у Польщі як учасник міжнародної програми Кіркланда. З 19.10.2015 по 09.11.2015 р. Орликовський М.О. проходив практичне стажування у відділі економічного аналізу сільськогосподарської політики (SAEPR) Фонду програм допомоги сільського господарства FAPA (Formosan Association for Public Affairs) при Міністерстві сільського господарства і розвитку сільських територій Польщі. Керівник стажу директор відділу економічного аналізу сільськогосподарської політики, доктор економічних наук А. Хлебіцка (Dr. Aleksandra Chlebicka) 

Закордонне стажування для викладачі

“Інструменти підтримки мобільності науковців у фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки”

 

Запрошуємо 24 грудня об 11:00 

актова зала університету

"НОВОРІЧНИЙ РАНОК"

для дітей (до 12 років) працівників ЖНАЕУ.

Наукова бібліотека зареєструвала електронний архів ЖНАЕУ в проекті Just another harvester, який реалізує єдину точку пошуку по електронних архівах і журнальних порталах академічних установ. Проект спрямований на підвищення visibility (видимості в мережі Інтернет) сайту, що враховується під час підрахунку рейтингу архіву. За безпосередньої участі Наукової бібліотеки ЖНАЕУ, інтерфейс сайту було перекладено українською мовою.

На 15.12.2015 р. електронний архів ЖНАЕУ зареєстрований у 5 довідниках та реєстрах репозитаріїв відкритого доступу: Directory of Open Access Repositories, Registry of Open Access Repositories, OpenAIRE, Ranking Web of Repositories та каталозі WorldCat. Крім пошуку, ресурс індексується в BASE Search, а також Google, Yandex, Bing, Yahoo та інших.

18 грудня 2015 року о 10:00 (за київським часом) відбудеться вебінар «Як опублікуватися в журналах, що індексуються Scopus» від видавництва Elsevier, присвячений використанню реферативної та аналітичної бази даних Scopus для підбору журналу для публікації, аналізу наукових тенденцій, вибору партнерів для співпраці та роботи з власним профілем автора.
Тривалість вебінару – 45 хв.
Зареєструватися на вебінар можна до 20:00 17 грудня 2015 р.

Джерело: http://lib.znau.edu.ua

Танцювальний колектив університету

(керівник – Валентина Миколаївна Дверник)

відділу соціального та гуманітарного розвитку отримала посвідчення

народного аматорського колективу.

 

21 грудня 2015 року   11:15 год.       актова зала

Конференція трудового

колективу ЖНАЕУ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про прийняття нового Колективного договору ЖНАЕУ на 2016-2018 роки. Доповідає провідний юрисконсульт Рехтер Н. М.
  2. Про обрання виборних представників до складу Вченої ради університету. Доповідає голова профкому співробітників ЖНАЕУ Суліменко Л.А.
  3. Різне.

Реєстрація делегатів конференції о 10:15 год. у фойє біля актової зали

 

Ректорат, профспілковий комітет співробітників ЖНАЕУ

У Центрі благодійної допомоги та волонтерства «Допоможемо разом!» Житомирського національного агроекологічного університету науково-педагогічним складом та співробітниками зібрано кошти у розмірі близько 20 000 грн.,

3 грудня 2015 р. на базі кафедри екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету (м. Київ) відбулося засідання підсумкового семінару І Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2015».

Вже стало традицією в університеті наприкінці кожного року проводити спортивний вечір, присвячений підсумкам спортивного року. На цьому святі вшановуються кращі спортсмени та їх тренери, викладачі та співробітники, які брали участь у змаганнях Спартакіади «Здоров’я», нагороджуються команди переможці Спартакіади ЖНАЕУ.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. І такою важливою проблемою в Україні займається Всеукраїнська благодійна організація «АСЕТ». Вона проводить свою діяльність більш ніж у 20 країнах світу та 16 областях України.

5 грудня в Житомирському національному агроекологічному університеті відбувся День відкритих дверей. У межах заходу проведено тренувальне тестування. Порадували гостей виступи учасників студентських творчих колективів. Вже традиційною особливістю Дня відкритих дверей в університеті стала дегустація страв національної кухні.

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ!

Пропонуємо Вам освітній проект Preply.com, який був створений задля європейської інтеграції українських викладачів та студентів. Для участі в проекті на освітній платформі, Ви можете зареєструватися на сайті Preply.com.

Викладачам і студентам реєстрація безкоштовна! За час роботи платформи  Preply.com вже зареєстровано 10 тис. викладачів, в тому числі носіїв  мов з Великобританії, Америки та Австралії, та більше 10 тис. учнів. На платформі зараз у доступі 12 іноземних мов, але діапазон предметів постійно розширюється.

При виникненні питань просимо надсилати запити на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

29 листопада 2015 року родині Пашковських, які проживають в с. Явне Баранівського району Житомирської області, була передана службова собака породи німецька вівчарка. Ця родина втратила 22 річного сина, бійця 30 бригади в зоні АТО. Лабораторія кінології, в якій функціонує гурток кінолог, є учасником канадсько-українського проекту «Друг героя». Студенти-гуртківці університету виховали собаку по курсу ЗКД (загальний курс дресирування) та КС (караульна служба). Службова собака позитивно прийняла всіх членів сім’ї і почала нести службу по її охороні.

Житомирський національний агроекологічний університет з 14 по 28 лютого 2015 року оголошує прийом на заочну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст», «магістр» за спеціальністю:

1. Облік і аудит (спеціаліст, магістр).

2. Фінанси і кредит (спеціаліст).

3. Менеджмент організацій і адміністрування (спеціаліст, магістр).

4. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності (спеціаліст, магістр).

5. Механізація сільського господарства (спеціаліст, магістр).

6. Екологія та охорона навколишнього середовища (спеціаліст, магістр).

7. Агрономія (спеціаліст, магістр).

8. Захист рослин (спеціаліст).

9. Лісове господарство (спеціаліст).

10. Технології виробництва і переробки продукції тваринництва (спеціаліст, магістр). 

Корисні посилання