ПРЕС-РЕЛІЗ

соціального флешмобу «Придбав собі – придбай захиснику»

у Житомирському національному агроекологічному університеті

В Україні понад 3500 жінок щорічно перебувають у кризових обставинах через небажану вагітність.

27 жовтня в читальному залі періодичних видань психолог-консультант Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» провела лекцію зі студентами заочного відділення 2 курсу агрономічного факультету скороченого терміну навчання на тему «Дев’ять місяців у темряві», присвячену вагітності, абортам, плануванню сім’ї та збереженню репродуктивного здоров’я.

Бережи одяг, доки новий, а здоров’я – доки молодий!
Здоров’я – всьому голова!

26 жовтня 2015 року в читальній залі ветеринарного факультету бібліотекар Павлущенко Наталія Анатоліївна за підтримки старшого викладача, кандидата ветеринарних наук Сокульського Ігора Миколайовича та за участі студентів I і II курсів було проведено виховну годину на тему «Здоров’я – всьому голова». Мета цього заходу: формування уявлення про корисні і шкідливі звички, їхній вплив на здоров’я студентів; поглиблення поняття про те, що для людини головне – це здоров’я; прищеплення вміння берегти і зміцнювати здоров’я та навичок здорового способу життя; виховування життєвої потреби бути завжди здоровим і гарним. Здоров’я, це те, що не купиш за гроші, без чого немає щастя. З давніх-давен воно цінувалося як найдорожчий скарб.

Наукова бібліотека Житомирського національного агроекологічного університету апробувала та успішно застосовує технологію штрихового кодування бібліотечного фонду.

На відміну від традиційних технологій наклеювання етикеток зі штриховим кодом, ми перші в Україні використовуємо ручний маркиратор ANSER U2 Mobile, який дозволяє друкувати штриховий код прямо на сторінках книг, журналів, газет.

У Житомирському національному агроекологічному університеті пройшла презентація проекту спільної дії Житомирської міської ради та ЖНАЕУ «Зробимо разом наше місто найкращим».

Мета проекту: створення на території міста масштабного комплексу соціального, культурного, екологічного, виховного, патріотичного, освітньо-наукового характеру і значення, що сприятиме комфортному середовищу для мешканців та гостей м. Житомира.

Вітаємо студентку агрономічного факультету Марчук Вікторію Сергіївну, якій згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 22.10.2015 р.  № 1098 призначено іменну стипендію Верховної Ради України на 2015/2016 навчальний рік.

 

22 жовтня на базі факультету ветеринарної медицини та технологічного факультету  пройшла презентація Канадського проекту реабілітації бійців АТО. Відтепер університет стане учасником даного проекту, у рамках якого на базі лабораторії кінології ЖНАЕУ проводитиметься підготовка собак для їх подальшого використання при реабілітації бійців АТО (посилання на відео заходу на сайті каналу CTV додається).

 Всеукраїнська  громадська  організація

«Асоціація  агроекологів  України»

З 15 жовтня Фонд Віктора Пінчука вдесяте розпочинає відкритий конкурсний добір учасників стипендіальної програми підтримки талановитої молоді «Завтра.UA». Місія програми - сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни та створювати і розширювати можливості для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін.

Фонд запрошує до участі у відкритому конкурсі студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації.

Прийом документів на конкурс та online-реєстрація відкриті на сайті програми zavtra.in.ua з 15 жовтнядо - 30 листопада 2015 року.

Для участі у конкурсі апліканти мають відповідати наступним вимогам:

За ініціативи громадської організації "Центр соціального лідерства" 11 листопада 2015 року в м. Києві відбудеться III Міжнародний "Форум найкращих соціальних проектів України".

Проекти представлені за 8 актуальними напрямками: "Навчання, виховання, освіта, розвиток дітей та молоді", "Підтримка та розвиток громадської діяльності", "Здоров’я та благополуччя", "Підтримка та розвиток громадської діяльності", "Здоров’я та благополуччя", "Підтримка науки і культури", "Соціальне підприємство", "Охорона навколишнього середовища та сталий розвиток", "Благодійність".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до зазначеного Форуму.

Детальна інформація розташована на сайті: http://forum.o2.ua/ 

Контактна особа: Ганна Котенко, т. (044)591-28-48.

З 10 листопада по 12 листопада 2015р. з нагоди Міжнародного дня студента та у рамках відзначення 100-річчя Рівненського національного університету водного господарства та природокористування відбудеться V Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас».

Фестиваль буде проводитись у номінаціях:

  • естрадна пісня;
  • авторська пісня (на вірші чи музику виконавця твору);
  • народна пісня (автентичне виконання, народна пісня в сучасній обробці);
  • вокальні ансамблі, вокально-інструментальні ансамблі.

Переможці будуть нагороджені дипломами лауреата, грамотами та призами.

Положення про проведення Всеукраїнського студентського фестивалю естрадної пісні "Пісня буде поміж нас"

Відділ соціального розвитку та гуманітарної освіти
              (О. М. Вознюк)

Цієї п’ятниці (23 жовтня) у Житомирському національному агроекологічному університеті о 13 годині у 55 аудиторії відбудеться презентація проекту зі створення нового парку культури і відпочинку «Відродження». Про це кореспондентам «ЖИТОМИР.today» розповів ректор Житомирського агроекологічного університету Олег Скидан

18 жовтня 2015 році у Житомирі відбувся щорічний конкурс «Королева Студентства 2015». За корону найкрасивішої дівчини змагалися 12 дівчат з різних вищих навчальних закладів Житомира. Приємно, що титул «І віце міс Студентсва 2015» та титул «Міс глядацьких симпатій» отримала студентка Житомирського національного агроекологічного університету (факультет економіки та менеджменту) Ольга Касьян.

15-18 жовтня 2015 року в м. Дніпроджержинську відбувся всеукраїнський турнір з волейболу «Кубок визволення».

На цей турнір була запрошена жіноча волейбольна команда нашого університету.

В кубку взяли участь більше тридцяти команд з різних регіонів України.

8 жовтня 2015 року в ЖНАЕУ відбулось святкування Дня юриста. У актовій залі університету відбувся святковий концерт для студентів спеціальності «Правознавство» та науково-педагогічних працівників університету.

Пауерліфтинг – це силове триборство зі штангою. Спортсмен виконує спочатку жим штанги лежачи, потім присідання зі штангою на плечах і третя вправа тяга, необхідно підняти штангу вище колін і випрямитись.

2-4 жовтня 2015 року в м. Киві відбувся  І-й Кубок України з пауерліфтингу. В цих змаганнях у ваговій категорії до 100кг взяв участь студент першого курсу факультету ветеринарної медицини кандидат у майстри спорту Андрій Муравський.

15 жовтня 2015 року з 09-00 до 15-00 годин в актовій залі університету (бульвар Старий, 7, корпус 1) відбудуться вибори ректора Житомирського національного агроекологічного університету.

 

Примітка: всім виборцям мати при собі паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

 

Центральна виборча комісія ЖНАЕУ

14 жовтня наша країна уперше відзначає День захисника України – свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

14 жовтня 2015 року у день святої Покрови Пресвятої Богородиці,  День Українського козацтва,  день створення Української повстанської армії – військово-політичної формації українського визвольного руху, колектив Житомирського національного агроекологічного університету разом із усім українським народом святкуватиме День захисника України.

Напередодні, 9 жовтня, організатори заходу за участі військовослужбовців  95-ої  аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України з родинами, курсантів та співробітників Житомирського військового інституту провели відкрите військово-спортивне театралізоване свято на базі ботанічного саду університету. Метою заходу стало вшанування бойового подвигу, самовідданості українців багатьох поколінь, які присвятили своє життя служінню Українському народу. Захід передбачав посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій та національно-патріотичного виховання молоді вищого навчального закладу.

7 жовтня 2015 року в Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася довгоочікувана зустріч з Бойком Анатолієм Леонідовичем, академіком НААН України, академіком АН ВШ України, випускником 1962 року.

Відомий в світі український вчений-вірусолог, еколог і біотехнолог, автор понад 500 наукових праць, низки патентів, авторських свідоцтв і винаходів, науковий консультант з питань вірусології в наукових центрах Угорщини, Польщі, В'єтнама, Росії, США, провів відкритий семінар за темою «Використання вірусів у біотехнологічних процесах та біобезпека», розповів про науковий доробок українських вірусологів, світові тенденції розвитку науки, патріотизм вчених високого духовного рівня,яким притаманні найглибші почуття із природних людських витоків.

6 жовтня у ЖНАЕУ відбулася зустріч студентів та викладачів університету з заступником Міністра юстиції України Г. Г. Гецадзе, начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області О. С. Гораєм, начальником відділу реєстрації НПА Головного територіального управління юстиції у Житомирській області С. В. Шостак, старшим слідчим відділу в особливо важливих справах СУ УМВС України у Житомирській області Д. Ю. Куліковим, заступником директора регіонального центру надання вторинної безоплатної правової допомоги Н. В. Радушинською.

Житомирський національний агроекологічний університет став одним із трьох українських вишів, де молодих спеціалістів навчатимуть впроваджувати сучасні технології аграрного менеджменту у сільськогосподарському виробництві. Про це повідомив керівник міжнародного відділу громадської організації «Українська асоціація молодих фермерів» Ілляс Ахметов 6 жовтня під час засідання «круглого» столу на тему «Сучасні виклики розвитку аграрної освіти у контексті євроінтеграції».

Дискусійний клуб «Система захисту прав в Україні та світі» зібрав студентів агрономічного факультету та факультету ветеринарної медицини. Модерувала дискусію Марина Говорухіна, PR-менеджер Української Гельсінської групи з прав людини.

Найбільш жваво обговорювалася постанову Верховної Ради «Про відступ України від окремих зобов'язань, визначених Міжнародним пактом про громадянські та політичні права та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод». Також після перегляду соціального відеоролика «Чи існує в Україні дискримінація?» студентство нашого університету сформулювали своє бачення форми дискримінації у державі.

Здоров'я має першочергове значення для особистого благополуччя, підтримки здорових сімейних відносин і здатності кожної окремої людини зробити внесок у життя суспільства.

30 вересня у приміщенні гуртожитку № 5 розпочався цикл інформаційно-просвітницьких відеотренінгів з таких тем: профілактика паління, алкоголізму, наркоманії, інтернет-залежності, ВІЛ/СНІДу. Курс відеотренінгів відкрив захід під назвою «Твоє здоров’я – твоє майбутнє». Організаторами заходу стали: Всеукраїнська благодійна організація «АСЕТ», працівники наукової бібліотеки та викладачі технологічного факультету, а саме Мамченко Віталій Юрійович та Вербельчук Тетяна Василівна.

Однією з перлин Житомирщини є ботанічний сад Житомирського національного агроекологічного університету, заснований 1933 року як навчально-допоміжна та науково-дослідна база навчального закладу. «Зелений куточок» університету притягує до себе туристів та природознавців, науковців і дослідників, шукачів краси та натхнення, в тому числі наречених і весільних фотографів.

10 вересня 2015 р. в одній із лекційних аудиторій корпусу № 4 відбулася зустріч із аспірантами університету на тему «Використання інформаційних ресурсів наукової бібліотеки ЖНАЕУ у дослідницькій діяльності аспірантів».

До молодих науковців звернулася директор бібліотеки університету М. В. Ігнатюк та розповіла про можливості пошуку необхідної аспірантам інформації в електронному архіві. Аспіранти переглянули фахові наукові періодичні видання, які входять до міжнародних наукометричних баз даних і відповідно найбільше підходять для розміщення в них наукових статей.

Наукова бібліотека ЖНАЕУ запрошує усіх охочих з 21 вересня по 30 листопада взяти участь у наступних заходах:

  • екскурсійних турах до музеїв Житомира;
  • інформаційних прогулянках вулицями міста;
  • експрес-лекціях «Житомирський національний агроекологічний університет. Сторінки історії».

Кураторів груп, студентів та співробітників університету просимо попередньо домовлятися щодо проведення краєзнавчих студій у читальному залі наукової літератури, через електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або ж за тел. (097) 765 77 07.


Джерело: http://lib.znau.edu.ua/jirbis2/

Всі ми колись починали, всі запинались
та всі спотикалися на порозі.
Якби не наші вчителі, ми б і по сей день
продовжували спотикатися та запинатися.

 

Щорічно в першу суботу жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з найпотрібніших свят – день працівників освіти. Це свято для всіх працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

24 вересня 2015 року відбулася зустріч студентів спеціальності «Правознавство» ЖНАЕУ з радником Міністра юстиції України,  членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, Помазановим А.В. та керівництвом Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

Положення про кулінарний конкурс шоу "Смак козацьких страв"

відділ соціального та гуманітарного розвитку
               (О.М.Вознюк)

Ректори провідних вищих навчальних закладів Житомирської області (Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського військового інституті імені С.П. Корольова, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Житомирського державного технологічного університету) спільно з Житомирською облдержадміністрацією у липні 2015 року ініціювали питання щодо створення в регіоні високотехнологічного оборонного кластера.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 29.09.2015 № 988  науковий ступінь доктора наук присуджено:

Вітаємо наших колег з присудженням наукового ступеня доктора наук і бажаємо їм міцного здоров'я та плідної праці на благо України!!!

Рішенням Вченої ради  Інституту агроекології та природокористування Національної академії аграрних наук України від 14 вересня 2015 року доктору економічних наук, в.о. ректора ЖНАЕУ Скидану О.В. присвоєно звання "Почесний доктор Інституту агроекології та природокористування НААН".

Старшого викладача кафедри фізичного виховання Ткаченка Павла Петровича нагороджено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

«Дебют першокурсника» – захід ЖНАЕУ, з якого починається студентське життя. Ця найяскравіше і значиме свято в житті студентів-першокурсників нашого університету. Першокурсник, як повноправний студент, готується до найпершого і, напевно, до самого відповідального заходу студентського життя, де він може і себе показати, і на інших подивитися.

Дебют першокурсника – це фестиваль талантів новоприбулих студентів в наш університет. Свої здібності студенти показують в різних напрямках: вокальний; хореографічний; КВК; інструментальний; оригінальний; відеоролик тощо.

Корисні посилання