У Житомирському національному агроекологічному університеті 18 вересня провели конференцію учнів, студентів та молодих вчених «Юні дослідники. Погляд у майбутнє», під час якої свої проєкти презентували талановиті вихованці    Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова з Бердичева. 

 У Житомирі 19 вересня  відкрили новозбудоване приміщення міського центру зайнятості.  Відтепер жителі Житомира та району отримуватимуть  нові можливості для пошуку роботи та працевлаштування, адже це найновіший, найбільший та найсучасніший центр зайнятості, який відкрили останнім часом в країні. Тут не лише надаватимуть послуги з пошуку роботи, а й проводитимуть тренінги для роботодавців. Мета таких центрів – працювати більш продуктивно та ефективно. Нова будівля має чотири поверхи та обладнана ліфтами для безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями. На першому поверсі розташований інформаційно-довідковий сектор, на другому надаватимуть послуги людям, котрі шукають роботу, а на третьому проводитимуть тренінги та семінари для роботодавців. На четвертому поверсі розміщена велика зала для проведення масових заходів. 

На кафедру економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління  Житомирського національного агроекологічного університету 18 вересня завітав експерт з комунікації Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитро Клименко. Зокрема, він поспілкувався із завідувачем кафедри Валентиною Якобчук щодо подальших напрямків співпраці, можливостей стажування і працевлаштування студентів в об’єднаних територіальних громадах.

Співробітники  вимірювальної лабораторії навчально-наукового центру екології та охорони навколишнього середовища Житомирського національного агроекологічного університету  спільно із представниками міської ради, КП «Житомирводоканал», ОТГ та експертів Київського інституту громадянського суспільства взяли участь у засіданні щодо розробки проєкту з відновлення екосистеми р. Тетерів та малих річок  міста.

Відповідно до офіційного запрошення, 17 вересня 2019 року студенти та викладачі факультетів економіки та менеджменту, а також обліку і фінансів, відвідали Житомирський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ України.

Викладачі технологічного факультету та факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету під час перебування у Словацькому університеті сільського господарства у Нітрі  взяли участь у IV Міжнародній науковій конференції «Агробіорізноманіття для покращення харчування, здоров`я і якості життя людини і бджіл». 

У Житомирі з 9 вересня у рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру  перебували школярі, які є учасниками Табору Миру і приїхали з м. Сєвєродонецьк, м. Лисичанськ, м. Рубіжне, м.Сватове   Луганської області.

 Викладачі Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук та Ольга Іванюк  12 вересня взяли участь у круглому столі "Сталий економічний розвиток Коростенського регіону: можливості та ризики", де обговорювали перспективи створення Древлянського деревообробного кластера та роль закладу вищої освіти у реалізації  відповідного проєкту. 

У Національному центрі управління та випробувань космічних засобів протягом 12–13 вересня  відбулася ІІІ науково-практична конференція «Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи», у роботі якої  взяли участь близько 100 вчених і фахівців космічної галузі України.

 У Житомирському національному агроекологічному університеті із тижневим візитом перебували колеги із  «The Ohio State University»  – професор Алан Лайнс  та професор Джон Фултон. 

 Співробітники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області 10 вересня зустрілися зі студентами І курсу Житомирського національного агроекологічного університету. 

У Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера 12 вересня відбулися урочистості напередодні Дня фізичної культури і спорту, під час яких  відзначили спортивну еліту області. 

Житомирський національний агроекологічний університет

Корисні посилання