Вченою радою Житомирського національного агроекологічного університету (перейменовано у Поліський національний університет відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03.03.2020 р. № 329 «Про перейменування Житомирського національного агроекологічного університету») ухвалено рішення про те, щоб відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.08.2020 р. № 1051 «Про оголошення конкурсного відбору у 2020 році проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» рекомендувати для подальшого проходження наукової та науково-технічної експертизи на другому етапі конкурсу наукові проєкти:

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Агов, студенте! Бажаєш долучитися до мегакрутого флешмобу, присвяченого  Всеукраїнському Дню бібліотек, та отримати подарунок? Зроби селфі із хештегом #прокачай_мозок. Переможець отримає постер зі своїм фото та солодкий приз. Якщо ти креативна, активна, цілеспрямована особистість, то читай умови:

Наразі популярною залишається тема тероризму у світовій пресі. Завдяки технічному прогресові можливості терористів значно примножилися і досягають іноді безхмарних висот. За таких умов у людей складається враження, що тероризм просто невиліковний і неподоланий. Однак саме тут варто з’ясувати, чому виникає ось таке потворне бажання когось вбити, щось поруйнувати, спалити тощо. Очевидно, що глибина багатьох виниклих у суспільстві проблем недостатньо осмислюється державою, владою, політиками. З іншого боку, люди також не бажають вдаватися при вирішенні проблем до колись традиційних форм демократичного протесту. Таким чином, виникає ілюзія, що проблему можна вирішити враз і кардинально. Але ж це вже було! Вбивства, замахи, експропріації та напади на чиновників і політиків мають таку ж саму древню історію, як і весь світ. Але прогресу таким чином не досягав ніхто. Лише кров, лише безневинні жертви, імена яких ніколи нікому і ні про що не говорять. Українське суспільство, здавалося б, проблеми світового тероризму щасливо обминає. На щастя і поки що. Хоча проявів терору вистачає і у нас. Поряд з терором ходять вандалізм щодо поховань на кладовищах, який наче пошесть, проявляється у різних куточках нашої країни. А скільки інтернетівських чи телефонних «терористів» можна спостерігати чи не щодня, клацнувши «мишкою» комп’ютера? Саме з Інтернету або з телефонної слухавки розпочинають свою ходу у «великий» і «справжній» терор більшість найнебезпечніших злочинців, які спочатку отримують відчуття безкарності за вчинене, розміщене, створене і надіслане. А як із погрозами, як із вимогами, погрозами про вибух та підпал? Це вже кримінал і неабиякий. Тут вже стаття Кримінального Кодексу України - 258 «терористичний акт», в якій записано, що особа, котра «з метою впливу на прийняття рішень чи вчинення або невчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об’єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів» погрожує вчинити підпали, вибухи чи інші дії, які створюють небезпеку для життя чи здоров’я  людини – караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років. 

Увага!

ЦЕНТР "Robot.ON": школа з програмування та WEB-дизайну
контактний телефон: 096 152 7533

Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

Протягом 3–6 вересня  2020 року в с. Кароліна-Бугаз (Одеська область) проходив Кубок України з боротьби самбо.

 Лабораторія «Noosphere Engineering School» на базі Поліського національного університету  спільно з кафедрою комп’ютерних технологій і моделювання систем проведе   майстер-клас  "Location Seekers: конкурс для підлітків із побудови кращих інтерактивних віртуальних карт місцевості".

У Житомирі протягом 7–20 вересня   відбудеться урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста- 2020».

Перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко завітав до Поліського національного університету 1 вересня і зустрівся зі студентами. 

Протягом 16-25 червня в м. Коблево проходив чемпіонат України з баскетболу серед ветеранів.

Корисні посилання