У червні  2017 року Житомирський національний агроекологічний університет масштабно відзначав 95-річчя, підбиваючи символічні підсумки своєї діяльності на теренах регіону та в країні загалом за цей період.

Житомирщина та увесь світ 12 січня відзначають 111-й день народження  академіка Сергія Павловича Корольова.

Творча робота студентки І курсу спеціальності "Маркетинг" Житомирського національного агроекологічного університету Тетяни Пампури «Забери мене до себе» увійшла до  сотні кращих Міжнародного соціального проекту "Книга добра".

ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області та Управлінням освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації ЗАПРОШУЮТЬ

Народознавчий комплекс кафедри суспільних наук ЖНАЕУ "Старожитності українського села" презентує "Свята та звичаї українського народу. Зимовий цикл."

Подарунки для маленьких пацієнтів психоневрологічного відділення Житомирської психіатричної лікарні № 1, онкогематологічного відділення та обласного протитуберкульозного диспансеру до новорічних свят вже традиційно підготували та передали студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

Доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Ірина Литвинчук стала одним з переможців конкурсу від Civil School for Sound EU Practice & Institute for European Politics (Berlin) та отримала запрошення на участь у 5-місячній тренінговій програмі «AA/DCFTA Skills: Intellectual property».

13 грудня 2017 року відбулося засідання науково-технічної ради НІІ агротехнологій та землеустрою, на якому відбулося затвердження звітів аспірантів агрономічного факультету про виконання індивідуальних планів наукової роботи за 2017 рік.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан разом із експертом Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Сергієм Романовичем стали гостями ранкового ефіру на місцевому телеканалі "Союз-ТВ".

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект