14 листопада минає 100 років від утворення Директорії – найвищого органу державної влади відродженої Української Народної Республіки. Директорія УНР прийшла на зміну Гетьманату П. Скоропадського та започаткувала третій етап Української революції 1917–1921 років.

21 листопада 2018 року о 14 00

актова зала університету

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету 12 листопада проходили змагання з настільного тенісу в залік ХІV Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів та співробітників 2018 року.

За результатами змагань місця розподілися таким чином:

  • І місце – факультет обліку та фінансів
  • ІІ місце – факультет ветеринарної медицини
  • ІІІ місце – агрономічний факультет.

Протягом 1–13 листопада у спортивних залах ЖТК та ЖДТУ проходив чемпіонат  Житомира з баскетболу серед чоловічих команд ЗВО 2018–2019 н.р.

Науково-педагогічні працівники кафедри внутрішніх хвороб тварин та фізіології факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету – доцент Ірина Горальська,  старші викладачі Володимир Гончаренко  і Василь Прус  та   студент 5 курсу ОС «Магістр» Олійник О.  взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми внутрішньої патології тварин» та з нагоди відкриття меморіалу академіку Левченку Володимиру Івановичу.

У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету  9 листопада відбулося відкриття Всеукраїнських фінальних змагань з волейболу серед жіночих та чоловічих команд ГО ВФСТ "Колос".

 Як підвищити якість аграрної освіти,  забeзпeчити доступ до вищої освіти сільській молоді, вирішити проблeми підготовки молодших спeціалістів, знайти шляхи фінансування, співпрацювати з бізнeсом, питання інтeграційних процeсів, міжнародної діяльності, виховної роботи − всі ці  проблеми та шляхи їх вирішення розглядалися на засіданні Ради асоціації працівників аграрних навчальних закладів "Украгроосвіта", яке відбулося на базі Миколаївського НАУ 7-8 листопада 2018 року.

У Житомирі водосховище річки Тетерів потерпало від цвітіння води. Один із надійних способів вирішити цю проблему – запустити рослиноїдну рибу: білий амур, білий товстолобик та гібрид білого і строкатого товстолобика. Саме із цією метою  8 листопада у водосховище річки Тетерів почали запускати рибу.

  Співробітники  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області 8 листопада взяли участь у роботі юридичного майданчика «Мої права» на базі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.11.2018 р. № 1213 Житомирський національний агроекологічний університет матиме доступ до наукометричної бази даних «SCOPUS» за кошти держбюджету.

Виїзні практичні заняття із дисципліни «Комп’ютерні технології в лісовому господарстві», за участі науково-педагогічних працівників кафедри таксації лісу та лісовпорядкування Житомирського національного агроекологічного університету Юрія Сірука та Анатолія  Вишневського, а також аспіранта кафедри таксації лісу та лісового менеджменту Петра Дячука (НУБІП), відбулися 8 листопада у лісовому масиві ДП «Зарічанське ЛГ»  .

У Житомирському національному агроекологічному університеті 6 листопада провели  інформаційний семінар з питань протидії торгівлі людьми. Участь у заході взяли студенти із різних факультетів.

У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 6 листопада  відбулися змагання з пауерліфтингу в залік Спартакіади серед першокурсників 2018-2019 н.р.

Викладач кафедри іноземних мов Житомирського національного агроекологічного університету Сніжана Кубрак  протягом 13 – 20 жовтня проходила закордонне педагогічне стажування + школу з англійської мови у Західно-Фінляндському Коледжі (Länsi-Suomen opisto) у м. Гуйттмінен. 


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

opityv 1

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання