Триває вступна кампанія-2019 і абітурієнти активно подають заяви до закладів вищої освіти. Станом на ранок 19 липня в  навчальні заклади Житомирської області надійшло 22457 заяв від вступників.

Триває вступна кампанія-2019 і за 5 днів Житомирський національний агроекологічний університет отримав вже 2500 заяв від абітурієнтів.

Студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету спеціальностей «Туризм» і «Водні біоресурси та аквакультура» 13 липня взяли участь у  ІІ обласному рибному фестивалі «Fish Food Fest» в с. Перлявка (беріг річки Тетерів) на Житомирщині.

Станом на 14 липня 2019 року до Житомирського національного агроекологічного університету подано вже більше 1700 заяв вступників для здобуття  ОКР «Бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти.

тут

В Україні 10 липня офіційно стартувала вступна кампанія-2019. За результатами першого дня Житомирський національний агроекологічний університет лідирує в регіоні за кількістю поданих заяв.

Від системи вищої освіти та якості освіти в країні залежить її майбутнє. Система вищої освіти формує найважливіше багатство держави – її людський потенціал. Розвиток системи вищої освіти та підвищення її якості – стратегічний національний пріоритет в кожній державі, оскільки цей розвиток безпосередньо пов’язаний із розвитком економіки і суспільства. Освіта відтворює і нарощує інтелектуальний, духовний та економічний потенціал суспільства. Вона є стратегічним ресурсом поліпшення добробуту людей, забезпечення національних інтересів, зміцнення авторитету і конкурентоспроможності держави на міжнародній арені.

Житомирський національний агроекологічний університет успішно провів акредитацію спеціальностей ""Економіка", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Водні біоресурси та аквакультура". Про це повідомляє ректор Олег Скидан.

У Житомирі 4 липня проходив «Startup Thursday. Zhytomyr», під час якого обирали найкращий стартап-проект. На відкриття заходу завітали голова обласної ради Володимир Ширма, його заступник Максим Вілівчук, депутат обласної ради Сидір Кізін, представники обласної та міської влади.

«UMultirank» заснований Центром вищої освіти (Німеччина), Центром вивчення політики вищої освіти (Голландія) на замовлення Європейської Комісії. Система нового багатовимірного рейтингу (U-Multirank) була офіційно прийнята в кінці січня 2013 року в Дубліні Європейським Союзом в якості альтернативи вже усталеним рейтинговим системам.

Шановні науковці, запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-семінарах з інформаційних ресурсів Clarivate Analytics (платформа Web of Science). Усі семінари безкоштовні, робоча мова – російська. Тривалість семінару – 1 година. Необхідна попередня реєстрація. Є можливість отримати сертифікат учасника.

В умовах всеохоплюючої діджиталізації сучасного суспільства та впровадження цифрових інформаційних технологій у всі сфери економіки, актуальності набуває модернізація навчальних процесів підготовки фахівців та їх узгодження із реальними потребами національного господарства.

Житомирський національний агроекологічний університет є одним із найпопулярніших університетів в Україні за даними міжнародного рейтингу «UniRank», проведеного у 2019 році.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 27 червня проходили урочисті заходи з нагоди випуску студентів.

Юридична освіта в ЖНАЕУ має на меті всебічну підготовку фахівців – професіоналів у галузі юриспруденції, здатних правильно тлумачити і застосовувати закони, розбиратися з позиції права у всіх тонкощах конкретної життєвої ситуації, приймати рішення, керуючись виключно буквою і духом закону, виконувати повноваження на благо особистості, суспільства, держави.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання