АПГ «Пан Курчак»  з 2018 навчального року  запроваджує довготривалу програму навчання студентів для потреб вітчизняного агропромислового комплексу для здібних та наполегливих випускників шкіл, що мають закінчену середню та середню спеціальну освіту. Основні аспекти програми полягають в тому, що підприємства АПГ «Пан Курчак» оплачують весь курс навчання обраного на конкурсній основі з числа студентів на визначені спеціальності у визначених вищих  навчальних закладах України.

У Ботанічний сад Житомирського національного агроекологічного університету прилітає чорний лелека, який занесений до Червоної книги України. Про це повідомив   ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

 На  базі природного заповідника «Древлянський» у Житомирській області 7 липня  відбувся  І міжнародний семінар  «Новітні підходи у збереженні видів флори і фауни та типів природних оселищ, важливих для Європи в Поліському регіоні».

Щороку Житомирський національний агроекологічний університет обирають тисячі студентів з різних куточків області та інших регіонів країни. Тут готують майбутніх  фахівців за 27 спеціальностями на 8 факультетах – технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини.  

 За першу добу вступної кампанії-2018, яка стартувала 12 липня, до Житомирського національного агроекологічного університету надійшло понад 600 заяв від абітурієнтів у електронній формі, ще близько 300 заяв прийняли у паперовій формі від вступників пільгових категорій, а також тих, хто має ОКР «Бакалавр» та ОКР «Молодший спеціаліст». Про це повідомляють у приймальній комісії ЖНАЕУ.

Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 5 липня 2018 року науковий ступінь доктора наук присуджено  чотирьом науково-педагогічним працівникам Житомирського національного агроекологічного університету.

 Щороку Житомирський національний агроекологічний університет обирають тисячі студентів з різних куточків області та інших регіонів країни. Тут готують майбутніх фахівців за 27 спеціальностями на 8 факультетах – технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини.

Щороку Житомирський національний агроекологічний університет обирають тисячі студентів з різних куточків області та інших регіонів країни. Тут готують майбутніх  фахівців за 26 спеціальностями на 8 факультетах – технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини. За майже столітню історію цей  навчальний заклад пройшов різні етапи свого розвитку, становлення й реформування.  Нині ЖНАЕУ нарощує свій потенціал і демонструє гарні показники, має партнерів в Україні та за кордоном,   приймає іноземні делегації,  на базі університету проводять заходи регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Заклад вищої освіти бере участь у міжнародних проектах ( проект «Німецько-Українська співпраця в галузі органічного землеробства»  та проект «Аграрна політика ЄС»   в рамках програми «ЕРАЗМУС+»), здобуває гранти, викладачі й науковці  обмінюються досвідом із   колегами з різних країн світу (Японія, Німеччина, Швеція, Польща, Італія, США, Великобританія, Франція, Данія, Нідерланди, Литва). Студенти  проходять практику і стажування за кордоном та  в ОТГ, впроваджується низка ефективних заходів для налагодження співпраці між ЖНАЕУ та виробничим сектором для подальшого працевлаштування випускників, оновлюється матеріально-технічна база тощо.

З 29 червня по 13 липня наукове стажування  в  Інституті збереження біорізноманіття та біобезпеки (м. Нітра, Словаччина) проходить аспірантка 3 року навчання Житомирського  національного  агроекологічного університету Олена Діхтяр.

Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 05 липня 2018 року науковий ступінь доктора наук присуджено трьом науково-педагогічним працівникам Житомирського національного агроекологічного університету.

Протягом 16–26 червня в м. Пула (Хорватія) проходив чемпіонат Європи з баскетболу серед ветеранів категорії 45+.

Протягом навчального року на факультеті інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету  завдяки  співпраці з компаніями та підприємствами вдалося облаштувати кілька сучасних лабораторій.

З 2 липня  офіційно стартувала реєстрація електронних кабінетів, через які абітурієнти подаватимуть заяви https://mon.gov.ua/ua/tag/vstupna-kampaniya-2018про вступ до закладів вищої освіти в Україні (система Вступ).


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

opityv 1

Освітній портал ЖНАЕУ


Наукові конференції

  • Найближчі конференції відсутні
  • Корисні посилання