Відкриття Стартап Школи за участю студентів та викладачвів ЖНАЕУ відбулося

 16 листопада 2017 р. на базі НУБіП України

Участь викладачів ЖНАЕУ у нараді директорів шкіл Новоград-Волинського району 15 листопада 2017 р. на базі методичного кабінету районного управління освіти

 Протягом 15–19 листопада в Сеулі (Південна Корея)  проходить чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та юніорок.

Запрошуємо відвідати Спортивний вечір, присвячений підсумкам спортивного року та відкриттю ХХІІІ Спартакіади Житомирського національного агроекологічного університету.

У Житомирі на тренінгу для студентів та малих і середніх підприємців німецький експерт Геро Фрідель поділився досвідом з питань розвитку бізнесу.

До Дня студента у Житомирському національному агроекологічному університеті 15 листопада провели святковий концерт, учасниками якого стали  студенти старших курсів та першокурсники, які гарно проявили себе під час конкурсу талантів, що проходив напередодні.

У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 14 листопада проходили змагання з шахів у залік Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів та співробітників.

У Києві 11 листопада відбувся 27-й відкритий Чемпіонат НАББА/ВФФ України з бодібілдингу, фітнесу та дитячого фітнесу.

З 9 листопада по 9 грудня 2017 р. наукова бібліотека університету отримала тестовий доступ до повнотекстових баз даних EBSCO: Regional Business News, GreenFILE, ERIC, Business Source Premier та ін.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 12 листопада відбувся  6-й Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Перлина Полісся-2017", учасниками якого стали майже півтори сотні талановитих дітей із різних куточків країни.

 Доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук  пройшла 4-тижневий тренінг на базі Варшавського університету та Ягеллонського університету у м. Кракові з проблематики впровадження інноваційних освітніх та управлінських технологій у практики української вищої школи.

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект