29 червня 2017 року о 10:00 актова зала

ЗАСІДАННЯ   ВЧЕНОЇ   РАДИ   

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

20 червня 2017 року о 14:00 актова зала

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

У Житомирі протягом 3–4 червня проходив  турнір з боксу та кікбоксингу WAKO «Житомирська піранья», приурочений до ювілею заслуженого майстра спорту з кікбоксингу та майстра спорту України міжнародного класу з боксу Віри Макресової. Мета заходу – бойова практика кікбоксерів-початківців та патріотичне виховання молоді.

Українські компанії зацікавлені у тісній і довгостроковій співпраці із вищими навчальними закладами.

Про це йшла мова під час V Міжнародного бізнес-форуму «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство», який відбувся у КНЕУ 8 червня.

Протягом 7–10 червня у Києві проходила Міжнародна виставка «Агро-2017», на  якій зразки сільськогосподарської техніки, продуктів харчування, тварин та товарів для тваринництва, рослинництва та агрохімії, органічної продукції, коней, птахів, риб, автоматизованих сільськогосподарських систем  представили 1200 учасників з 15 країн. 

З 1 червня 2017 року оголошується проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 р. № 701.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 9 червня побували представники  The Ohio State University – доктор Алан Лайнс, Барі Варт.

Зокрема, вони зустрілися із керівництвом, деканами факультетів і викладачами ЖНАЕУ, презентувавши свій навчальний заклад і можливості для міжнародної співпраці.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 9 червня проходили святкові заходи з нагоди Дня факультету ветеринарної медицини, в рамках яких відбулася зустріч випускників  1992, 1997, 2002, 2007, 2012 років.

На базі Житомирського національного агроекологічного університету із 2017 року розпочинається підготовка фахівців за спеціальністю «Комп’ютерні науки» галузі знань «Інформаційні технології».

Спеціальність, яка передбачає підготовку за ОКР «Бакалавр» з найбільш широким охопленням дисциплін у галузі інформаційних технологій, у Житомирській області запроваджують вперше.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 9 червня відзначали 41-й День народження технологічного факультету.

Привітали студентів та викладачів факультету-іменинника ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, в.о. декана технологічного факультету Валерій Андрійчук, завідувач кафедри технологій виробництва продукції тваринництва Ігор Ковальчук, колеги з інших факультетів.

Відповідно до наказів ректора університету з 06 по 07 червня поточного року було здійснено перевірку якості закладки та ведення вегетаційно-польових, виробничих та лабораторних дослідів, які проводилися у відповідності до затвердженого тематичного плану науково-дослідних робіт науково-педагогічного персоналу, докторантів та аспірантів. Перевірка здійснювалася на дослідному полі університету, в ботанічному саду університету, в с. Лсівщина Коростенського району Житомирської області та в лабораторіях факультету ветеринарного університету.

До Житомирського національного агроекологічного університету 8 червня завітали представники  The Ohio State University – доктор Алан Лайнс та Барі Варт.

Викладачів кафедри економіки сільського господарства, навколишнього середовища та розвитку Університету штату Огайо вітав проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку  ЖНАЕУ Іван Мартинчук.

Протягом квітня-травня у Житомирському національному агроекологічному університеті проходила Спартакіада  серед студентів та команд факультетів.

У Житомирі 1 червня  відкрили новий корпус ветеринарної клініки «Багіра». Привітати заклад  із такою подією зібралися гості, клієнти, а також співробітники факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.