Для студентів 4 курсу Житомирського національного агроекологічного університету (спеціальність "Право")  завідувач сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Житомирській області  Віта Садовська-Мариніна провела лекцію   "Європейський механізм захисту прав людини".

Із робочим візитом делегація Житомирського національного агроекологічного університету відвідала Aleksandras Stulginskis University в Литві.

 На території Житомирського національного агроекологічного університету (вул. Корольова, 39 – навпроти Ботанічного саду)  22 вересня о 12.00 стартує вже традиційний фестиваль  "Берегиня Полісся. Свято з українським конем", який цьогоріч пройде в четвертий раз.

У рамках Всесвітнього дня моніторингу якості води, який відзначають 18 вересня,     доцент кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування Житомирського національного агроекологічного університету Ольга  Климчик взяла участь у зйомках програми «Ранок» на регіональному телебаченні.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 18 вересня  пройщов захід на тему «НАТО і Україна. Перспективи та переваги співробітництва між країнами ЄС у сфері вирішення військових конфліктів».

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан взяв участь у відкритті найсучаснішого Біотехнологічного ліцею «Радовель», що в Олевському районі.

У Коростенському районі на Житомирщині 16 вересня  провели 4-ий Фестиваль льону, де основними родзинками стали виставка сучаних технологій та представлення органічної продукції з льону та конопель. Девіз цьогорічного фестивалю – «Органічні компанії – здорова нація!».

На території Гідропарку  14 вересня проходив еко-фестиваль «Я люблю ліс», участь у якому взяв і Житомирський національний агроекологічний університет.

 Протягом 2017–2018 рр. у  Житомирському національному агроекологічному університеті реалізували  проект «Поліпшення технічного стану та благоустрій водойм на території Ботанічного саду. Реконструкція».

 У Житомирському драмтеатрі ім. І. Кочерги 24 вересня відбудеться конкурс краси «СтудМіс України – Житомирщина», переможниця якого представлятиме регіон на всеукраїнському етапі.

У Житомирському національному агроекологічному університеті проходила зустріч ректора Олега Скидана з  в.о. керівника кафедри туристики культури та міграції доктором Криштофом Дуда (p.o. Kierownika Katedry Turystyki  Kulturowei i Migracji Miedzykulturowych dr Krzysztof  Duda) та деканом відділу філософії, доктором, професором Томашем Хома (Dziekan Wydyialu Filozoficznego dr hab. Tomasz Homa SJ) Академії Ігнатіанум м. Краків (Akademia Ignatianum w Krakowie).

 Протягом 8–9 вересня в  Житомирі проходив Відкритий чемпіонат міста з гирьового спорту та Колосіада кращих сільських спортсменів Житомирщини пам’яті К. К. Марчука.

Позачергова сесія Житомирської обласної ради сьомого скликання традиційно розпочалася із вручення державних нагород, орденів і присвоєння почесних звань жителям області.

На території Житомирського національного агроекологічного університету  7 вересня   відбулася  акція «Житомир уже діє: 100% ВДЕ до 2050 року», під час якої     на реальних прикладах показували те, як  обласний центр вже працює над досягненням своєї мети.


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

opityv 1

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання