Вперше – День Кар’єри ЄС в Житомирі пройшов онлайн!

Представництво Європейського Союзу щороку проводить Дні Кар’єри у регіонах на базі Інформаційних центрів ЄС. На Житомирщині вперше подібний захід пройшов спільно із Представництвом ЄС. Зважаючи на карантинні обмеження в Україні, усі заходи проходили онлайн. Тому День Кар’єри ЄС: Житомир відбувся у дистанційному режимі 15 травня 2020 року в Інформаційному центрі ЄС на базі Поліського національного університету. Такий захід дав можливість майбутнім працівникам, навіть перебуваючи у самоізоляції, зрозуміти, у якому напрямі рухатися далі, що є пріоритетним у пошуку роботи, які здібності та навички необхідні для успішного працевлаштування та як відповідати вимогам європейського ринку праці.

Захід поділявся на два блоки. У першому блоці було проведено панельну дискусію «Вплив європейської інтеграції на формування системи професійного розвитку в умовах сучасних викликів», головними спікерами якої були ректор Поліського національного університету Скидан Олег Васильович, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції, доктор економічних наук, професор Поліського університету та модератор заходу Зінчук Тетяна, радниця Відділу з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Давидова Вікторія, експерт з питань євроінтеграції, менеджер проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» Денис Черніков, генеральний директор ІП «Євроголд індестріз ЛТД» Михайло Шепетько, провідний фахівець із стандартизації, сертифікації та якості ТОВ «Органік стандарт», кандидат економічних наук, доцент Василь Шукалович, комерційний директор ПАТ «Житомирський маслозавод» («Рудь»), кандидат економічних наук Володимир Трокоз.

Другий блок складався з тренінгів: 

  • Тренінг 1. «Людські ресурси як драйвер економічного розвитку об’єднаних територіальних громад в умовах євроінтеграції». Тренер: Ілляс Ахметов, директор ГО «Агенція Гудвіл», кандидат економічних наук (м. Житомир).
  • Тренінг 2. «Міжнародні програми та проєкти фінансової підтримки малого та середнього бізнесу». Тренер: Лариса Левківська, заступник директора ГО «Агенція Гудвіл», кандидат економічних наук, доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Поліського національного університету (м. Житомир).
  • Тренінг 3. «Ефективний нетворкинг або як набувати, розширювати та закріплювати корисні зв’язки». Тренер: Ілля Шелеменцев, бізнес-тренер, засновник ГО «NetWork», кандидат економічних наук (м. Житомир).
  • Тренінг 4. «Перспективи зайнятості в агробізнесі в умовах нового інституційного середовища обігу сільськогосподарських земель». Тренер: Віталій Данкевич, професор кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Поліського національного університету, доктор економічних наук, доцент (м. Житомир).

Запис заходу Ви можете переглянути за лінком https://youtu.be/QxDDGi6QlvM