Проєкт спільних досліджень проблем соціального підприємництва з мережею партнерів норвезького наукового центру досліджень Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute, яка нараховує 11 інституцій в 7-и країнах світу. У рамках досягнутих домовленостей 2 науково-педагогічних працівники ПНУ  у березні 2020 р. проходили закордонне наукове стажування в Науково-дослідному інституті Сандала / Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute (м.Осло, Норвегія) за програмою SIE. 

преподы

Організація навчальних тренінгів для студентів з методології електронної демократії та врядування за підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського союзу в Україні в рамках програми втілення концепції «Міст доброчесності», що фінансується данським урядом, у партнерстві з громадськими організаціями «Ендшпіль», «Жіночі перспективи». Проєкт «Реалізація регрантингової програми у Чернівцях, Червонограді і Житомирі» (січень–березень 2020 р.)

студ

Проєкт поширення сільськогосподарських знань спільно з Консорціумом американських лендгранд університетів штатів Пенсильванія, Огайо, Канзас, Луїзіана та Міссурі – CURAD (старт – вересень 2020 р.). 

рект

Проєкт «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства»

Терміни виконання проєкту: 22.06.2016–21.06.2019

zag photo

Політичні виконавці: Міністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерство освіти і науки України.

Політичний виконавець та донор: Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини.

Безпосередній виконавець: AFC Consultants International (Міжнародний консалтинг  у галузі сільського господарства та продовольства).

Оперативні партнери :

Житомирський національний агроекологічний університет та ПП «Галекс Агро»

Цілі проєкту і сфери діяльності:

Мета проєкту полягає у сприянні розвиткові органічного сільського господарства в Україні через покращення підготовки і підвищення кваліфікації фахівців і керівників підприємств. Завдяки підвищенню кваліфікації та консультуванню надаються фахові знання і створюються необхідні структури, які протягом тривалого часу будуть забезпечувати якість органічних продуктів. При цьому, розглядаються як технічні аспекти сільськогосподарського виробництва, так і тема сертифікації.

Поряд з подальшим розвитком змісту підготовки і підвищення кваліфікації необхідно також покращувати методи навчання і консультування. Тісна співпраця між проєктом, сільськогосподарськими підприємствами, а також університетами і аграрними коледжами сприятиме практично-орієнтованій передачі знань. Практичне спрямування і можливість безпосереднього застосування змісту навчання знаходяться в центрі уваги як на заняттях з підвищення кваліфікації викладачів, так і на тренінгах і консультаціях для підприємств.

Для подальшого розвитку державної системи контролю за підтримки проєкту відбуваються тренінги і майстерні зі співробітниками державних установ. При цьому, проєкт використовує досвід розвитку органічного сектору в Німеччині.

Цільові групи:

 • зацікавлені органічні підприємства, які хочуть поглибити свої фахові знання у сферах виробництва і продажу;
 • викладачі аграрних коледжів і сільськогосподарських університетів, які займаються вивченням, викладанням і дослідженням в галузі органічного сільського господарства;
 • співробітники управлінь агропромислового розвитку обласних та районних державних адміністрацій;
 • співробітники Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також інших державних установ;
 • консультанти і тренери, які вже працюють приватними постачальниками послуг.

Проєкт «Аграрна політика ЄС» напряму ЖАН МОНЕ в рамках програми «ЕРАЗМУС+»

Europe 1

Проєкт надає системні знання про європейську інтеграцію та Європейський Союз; систематизує теоретичні та практичні знання з особливостей формування аграрної політики ЄС; надає знання про структуру та зміст аграрної політики ЄС про основні результати, досягнення, ризики, виклики та перспективи САП ЄС; розвиває аналітичні здібності слухачів та вміння застосовувати їх, з метою аналізу місця та статусу України в сучасній аграрній політиці Європи й визначення її геополітичних перспектив та інтересів й інше.

 

Проєкт ПМГ ПРООН/ГЕФ «Центр енергоефективності – платформа розвитку ініціатив громад”

Терміни виконання проєкту: з 10.12.2017 по 01.07.2018

Проєкт надає системні знання про європейську інтеграцію та Європейський Союз; систематизує теоретичні та практичні знання з особливостей формування аграрної політики ЄС; надає знання про структуру та зміст аграрної політики ЄС про основні результати, досягнення, ризики, виклики та перспективи САП ЄС; розвиває аналітичні здібності слухачів та вміння застосовувати їх, з метою аналізу місця та статусу України в сучасній аграрній політиці Європи й визначення її геополітичних перспектив та інтересів й інше.

project

Проєкт зосереджений на наданні технічної, експертної та консультативної підтримки, з метою розробки та послідовної реалізації Плану дій з покращення енергетичної безпеки, посилення впливу на реалізацію політики у даній галузі, а також сприяння подальшому виконанню Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері посилення енергетичної безпеки, враховуючи, при цьому, вимоги і пункти Стратегії енергетичної безпеки ЄС.

Проєкт також сприяє досягненню Цілей сталого розвитку, а саме: «Відновлювальна енергія», «Інновації та інфраструктура» та «Боротьба зі зміною клімату».

 

Проєкт «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні: II етап».

Терміни виконання проєкту: з 01.07.2017 по 15.12.2018

project 2

Фінансується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) і Європейським банком реконструкції та розвитку.

Мета: забезпечити інклюзивність і більшу ефективність агропродовольчих систем шляхом розвитку місцевого потенціалу у виявленні та контролю АЧС в Україні, з метою інвестиційного планування; підвищити стійкість засобів існування перед загрозами та кризами шляхом розвитку потенціалу місцевих зацікавлених сторін в Україні щодо визначення загрози АЧС, підвищення обізнаності місцевого населення щодо епізоотичної ситуації, методів виявлення захворювання, інструментів його контролю та ерадикації.

Очікувані результати:

 • забезпечить відбір та перевезення щонайменше 700 зразків для лабораторних досліджень;
 • забезпечить участь студентів у навчанні та проведенні лабораторних досліджень
 • методом РТ-ПЛР;
 • перегляне навчальні програми студентів факультету ветеринарної медицини з
 • епізоотології та лабораторної діагностики, підготує рекомендації щодо їх покращення;
 • визначить тематику магістерських робіт щодо АЧС.