Global UGRAD – це  програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) з компонентом STEM та підприємництво (UUAESE) тільки для українських студентів, спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

Державний департамент США оголошує відкритий конкурс для участі у 2021–2022 академічному році у програмі обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) з компонентом для українських студентів «STEM та підприємництво» (UUAESE) 2021–2022. Учасників програми відбиратимуть за такими критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.

Фіналісти програми Global UGRAD будуть навчатися протягом одного семестру без отримання ступеня в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями. Учасникам програми,  які планують навчання в США за спеціальностями юриспруденція або медицина,пропонується  вивчення тільки базових курсів з вищезазначених спеціальностей.

Компонент програми UUAESE, що спонсорується Посольством США в Україні,  має на меті покращити академічні знання та навички учасників програми у галузях STEM (природничі науки, технології, інженерні спеціальності і математика) та підприємництво. Студенти, які навчаються на цих спеціальностях у вишах України, заохочуються брати участь в конкурсі UUAESE. Навчання в університетах Сполучених Штатів Америки триватиме один академічний семестр без отримання ступеня.

Програма обміну студентів вищих навчальних закладів Global UGRAD  з компонентом UUAESE передбачає наступне фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, оплату вартості навчання в американському університеті, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

Деталі за посиланням: