З метою підвищення впізнаваності ЖНАЕУ серед європейських вишів та розширення спектру програм академічної мобільності науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти університетом було укладено договір про партнерство і співробітництво з Польською фундацією «Інститут Міжнародного Академічного та Наукового Співробітництва». Співпраця буде здійснюватись в наступних сферах:

Стипендія FECAVA IVC Evidensia Student Travel заснована на ідеї про те, щоб дозволити європейським студентам ветеринарам отримати досвід участі у міжнародному ветеринарному конгресі і ознайомитись з діяльністю FECAVA.

Опис: Енергоємні галузі в Європі залежать, з одного боку, від дуже великих обсягів корисних копалин та іншої сировини (наприклад, 70% технологічного виробництва залежить від мінералів та металів). З іншого боку, вони сильно покладаються на імпорт з третіх країн (видобуток в Європі покриває лише 29% попиту).

Leibniz ScienceCampus (LSC) пропонує до шести стипендіальних програм для дослідників тривалістю не більше трьох з половиною років. Стипендії розміром в 1500 євро на місяць. Початок програми 1 березня 2020 року. Стипендії будуть виплачуватися протягом 18 місяців зі можливістю продовження на два роки, за умови підтвердження прогресу наукової діяльності.