Стипендія на стажування у Великобританії (літній курс). Подача заявок на участь до 20 квітня 2015. Чудова можливість для студентів 4-6 курсів

Якщо у майбутньому ви бачите себе працюючим у державному секторі України, то ця пропозиція для вас! Всі кошти щодо участі в програмі повністю покриваються міжнародними компаніями.

LEAD – це академічна програма, яка дає можливість українським студентам провести 10 днів у Лондоні відвідуючи провідні компанії світу. За цей час учасники отримують розуміння професійного середовища, трудової етики та корпоративної культури державних та приватних установ Великобританії.

Шляхом відвідування актуальних презентацій, участі у семінарах та тематичних дослідженнях українці відточують свої навички спілкування та організації, а також краще розуміють поняття прозорості та державного управління.

Завдяки цій програмі молоді українці навчатимуться на кращих західних практиках та зможуть застосовувати їх до системи у рідній Україні.

для кого: Студенти 4-6 курсу або молоді фахівці зі ступенем магістра, з лідерськими навичками та високим рівнем англійської. Кандидати мають бути зацікавлені у роботі в державному секторі в Україні.

Дати: Подання заявок до 20 квітня 2016р.

Детальніше та подати заявку: http://goo.gl/QS4f3q

Відділ міжнародних зв’язків