Дослідницька програма стажування для науковців з країн що розвиваються (RTF-DCS) спрямована на зміцнення потенціалу молодих дослідників і науковців  що працюють у сфері науки і техніки та на подальше зміцнення зв'язків між Індією та іншими країнами. Термін стажування – 6 місяців. Програма повністю фінансується приймаючою стороною. Програма розрахована на здобувачів наукового ступеню та працівників Університету, віком до 45 років. Програма включає всі галузі природничих і технічних наук.

Деталі за посиланнямhttps://aistic.gov.in/ASEAN/imrcRTFDCS

Фонд Джона і Кетрін Макартур є одним з найбільших в США незалежних фондів. Сприяє розвитку знань, підтримує індивідуальну творчість; зміцнює інститути і допомагає поліпшити державну політику; надає інформацію громадськості, в першу чергу за рахунок підтримки незалежних ЗМІ.

Фонд здійснює підтримку за чотирма програмами:

– «Інтернаціональна програма», що фінансується Фондом, зосереджена на міжнародних питаннях, у тому числі питаннях прав людини і міжнародного правосуддя, світу і безпеки;

– збереження стійкого розвитку, міграції;

– середньої освіти для дівчаток в країнах, що розвиваються;

– репродуктивного здоров'я.

Фонд Макартур підтримує творчих людей і прагне до створення справедливішого суспільства, проводить ініціативи по збереженню і захисту довкілля.

Грант діє постійно.

Деталі за посиланням https://goo.gl/1vXYgq

Відділ міжнародних зв’язків

Hackathon Bridge – конкурс інноваційних проектів, спрямований на підтримку молодих, творчих та активних людей з Польщі, України та Молдови, щоб допомогти їм зробити свої ідеї реальними.

Терміни:

– Дедлайн для подачі проектів – 30 квітня 2016 року;

– Оголошення результатів – 30 травня 2016 року;

– Термін реалізації проектів – до 30 вересня 2016 року.

Активні та креативні зможуть отримати фінансування та менторство свого проекту, запропонувавши інноваційну ідею в одній з трьох сфер (можна пропонувати ідеї для двох чи трьох сфер одразу):

– бізнес;

– суспільство;

– культура.

Інноваційні проектні рішення в сфері Бізнесу, Соціуму та Культури можуть отримати фінансову підтримку з грантового бюджету в розмірі 45 000 євро.

Взяти участь в конкурсі зможуть молоді люди до 35 років, які створять команди, учасником якої буде принаймні 1 представник будь-якої з 2-х названих країн (Польща+Україна, Україна+Молдова, Молдова+Польща). Команди матимуть можливість відвідувати підготовчі тренінги з управління проектами в трьох країнах.

Контактна інформація : +38096-471-75-40

Деталі за посиланням http://hackathonbridge.com/

Відділ міжнародних зв’язків

Post-doctoral fellowships program 

Деталі за посиланням: http://idex.u-bordeaux.fr

Commonwealth Scholarships

Деталі за посиланням: http://cscuk.dfid.gov.uk

SI Summer Academy for Young Professionals (SAYP)

Деталі за посиланням: https://eng.si.se/

Doctoral Scholarships provided by the Interfaculty Council for Development Cooperation (IRO)

Деталі за посиланням: http://www.kuleuven.be

Swiss Government Excellence Scholarships for the academic year 2016-2017

Деталі за посиланням: http://www.sbfi.admin.ch