На базі Житомирського національного агроекологічного університету 7 лютого 2019 року було засновано Інформаційний центр Європейського Союзу в Житомирській області.

Основна мета діяльності інформаційного центру – поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Інформаційний центр ЄС на базі ЖНАЕУ є сучасним відкритим майданчиком, послугами якого можуть скористатися усі мешканці Житомира та Житомирської області.

Інформаційний центр ЄС в ЖНАЕУ – це:

• консультаційна допомога, інформаційний супровід, робота з інформаційними ресурсами ЄС, допомога у поданні та написанні заявок на гранти ЄС;
  • просвітницько-інформаційні заходи (воркшопи, тренінги, лекції, семінари, презентації, дискусії тощо);
  • пізнавально-розважальні заходи (День Європи, брейн-ринги, квести, модельні ігри тощо).

Усім, хто цікавиться діяльністю Європейського Союзу, Інформаційний центр ЄС в ЖНАЕУ надає можливість отримати інформацію, замовити спеціалізовані інформаційні джерела та скористатися доступом до електронних баз даних, які містять офіційні документи, що приймаються Європейською Комісією, Європейським Парламентом та іншими інституціями ЄС. Усі необхідні інформаційні матеріали, видання та посібники надходять до Інформаційного центру безпосередньо з центрального офісу ЄС у Люксембурзі.

В Інформаційному центрі ЄС безкоштовно можна отримати:

• доступ до інформаційних ресурсів Представництва ЄС;
  • достовірну інформацію про діяльність, проекти та програми ЄС;
  • актуальну інформацію про можливості навчання, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС, а також про потенційних партнерів з країн ЄС – для розвитку міжнародного співробітництва;
  • основні та офіційні документи, що публікуються та розповсюджуються ЄС;
  • консультацію щодо написання грантових проектів та оформлення заявок на участь у різноманітних програмах ЄС.

Відвідай Інформаційний центр ЄС – скористайся можливістю бути в курсі останніх новин з найпопулярніших європейських сайтів про співпрацю України та Європейського Союзу, навчання за обміном, наукові проекти, гранти, конкурси для студентів та викладачів! Долучися до створення європейського майбутнього України! Інформаційний центр ЄС – твоя інформаційна підтримка!

Графік роботи:

(12:00-13:00 – обідня перерва)

Вихідні: сб, нд

Наша адреса:

10008, м. Житомир, Старий бульвар, 7, Житомирський національний агроекологічний університет, Інформаційний центр ЄС (корпус № 4, другий поверх)

тел. +380974114744