Зоря Сергій

Зоря Сергій – старший економіст відділу розвитку сільського господарства та сільської місцевості Світового Банку (Вашингтон)

 

Закінчив економічний факультет Державної агроекологічної академії України у 1996 році за фахом «Економіст зовнішньоекономічної діяльності». З 1997 по 1998 рік працював у проекті Аграрної Політики за підтримки Американської Агенції Міжнародного Розвитку. У 1998 році став спеціалістом з питань агробізнесу в Комерційному відділі Посольства США, де займався підтримкою американських інвестицій та налагодженням торгівельних зв»язків американських компаній з українськими партнерами.

В 1999 році поступив на докторську програму в Університеті м.Гьоттінген (Німеччина). В 2003 році став доктором економічних наук, захистивши роботу на тему «Взаємозалежність між сільським господарством і макроекономікою в Україні». Протягом навчання працював у проектах з підтримки аграрної політики в Азербайджані, Росії та Україні.

З 2005 року працює в Світовому Банку у Вашингтоні. Відповідає за моніторинг виконання плану розвитку сільського господарства Світового Банку, працює над аграрними реформами та допомагає різним країнам світу покращити якість державної підтримки аграрного сектора.

До цього працював у трьох відділах Світового Банку. В Європейському відділі він працював з уpядами Латвії, Литви, Румунії, Сербії, Словаччини та України. У Південній Азії він допомагав урядам Китаю та Філіппін покращити показники аграрного розвитку та підвищити добробут населення. В Африці працював в Танзанії, Уганді, Замбії та Південному Судані. Загалом за час роботи в Світовому Банку працював у більше ніж 20 країнах.