Тимошенко Микола Михайлович

Тимошенко Микола Михайлович – політик, громадський діяч, депутат Житомирської обласної ради, директор Житомирського агротехнічного коледжу

 

Народився 27 квітня 1958 року в багатодітній сім'ї на Житомирщині. У 1976 році вступив до Житомирського сільськогосподарського інституту, по закінченню якого отримав спеціальність вченого-агронома.

У 1999 році закінчив Державну агроекологічну академію за фахом економіст-бухгалтер. Працював на Житомирщині головним агрономом колгоспу-мільйонера імені Тельмана в селі Піщаниця та першим секретарем Овруцького райкому комсомолу. У 1984-1986 роках Голова правління колгоспу-мільйонера "Україна" на Житомирщині.

В листопаді 1986 року обраний першим секретарем Житомирського обкому комсомолу. Потім півтора десятка років очолював найбільші в Україні навчальні заклади по підготовці фахівців для сільського господарства ПТУ 15 та Житомирський агротехнічний коледж.

Народний депутат України шостого скликання. Голова підкомітету з питань реформування агропромислового комплексу, розвитку науки та освіти Комітету Верховної ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Член міжпарламентської комісії зі співпраці Верховної Ради України та Національних Зборів Республіки Білорусь. Член Виконавчого комітету національної групи в Міжпарламентському Союзі.

З  липня 2008 року квітень 2010 року очолював Державний комітет лісового господарства України. Під його керівництвом, вперше за роки незалежної України в 2009 році було посаджено 100 тис. га лісу.

У 2010-2012 роках – начальник Житомирської митниці.

Перший секретар Житомирського обкому Комуністичної партії України. Державний службовець 1 рангу. 

Заслужений працівник освіти України кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій Житомирського агроекологічного університету.

Відзначений вищими нагородами Української Православної церкви, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України.