Приходько Дмитро Станіславович

Приходько Дмитро Станіславович –  кандидат економічних наук, економіст Продовольчої та сільськогоспорадрської організації ООН (FAO/UN), спеціаліст з аграрних  ринків

 

У 1995 р. з відзнакою закінчив Державну агроекологічну академію України (м.Житомир) за спеціальністю «Облік і аудит». У 1993-1994 рр. проходив виробниче стажування в Швеції. У 1997 р стажувався за програмою обміну викладачів в університеті штата Північна Дакота, м. Фарго, США.

З 1998 по 2006 роки працював в іноземній сільськогосподарської службі Міністерства сільського господарства США в Україні головним аналітиком  ринка зернових і олійних культур, цукру, молочних продуктів, скотарства та птахівництва, а також займався програмами технічної допомоги та аналізом торгівельної політики України. У 2003 році відзначений Міністерством сільського господарства США як кращий закордонний аналітик. Крім того, Дмитро Приходько працював аналітиком ринку зернових і олійних культур в компанії Cargill Inc., яка є одним з найбільших в Україні експортерів зерна, олійних культур і продуктів їх переробки.

З грудня 2006 року  Приходько Д.С. працює економістом Інвестиційного центру  FAO OOH, приймає участь  в сільськогосподарських дослідженнях спільних програм ФАО, Європейського банку реконструкції та розвитку, ФАО та Світового банку.

Кандидат економічних наук, має біля 50 публікацій та 1 патент на винахід.