Добринська Ніна Каїтанівна

Добринська Ніна Каїтанівна – голова Житомирської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України (2006-2014 рр.), заступник директора департаменту агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації

Народилася 1 травня 1959 року в с.Соснівка Житомирського району Житомирської області сім’ї колгоспників. В 1976 році закінчила Троянівську середню школу та почала працювати в колгосп "Дружба" Житомирського району. В лютому 1977 року була призначена на посаду секретаря голови колгоспу. В листопаді 1977 року поступила на підготовче відділення Житомирського сільськогосподарського інституту, після закінчення якого в 1978 р. зарахована в склад студентів економічного факультету інституту. В січні 1984 року закінчила курс навчання за спеціальністю "Економіка і організація сільського господарства" і отримала кваліфікацію економіста організатора сільськогосподарського виробництва.

В березні 1984 року прийнята на посаду економіста колгоспу імені Калініна Житомирського району. У 1991 році перейшла на роботу в обком профспілки працівників агропромислового комплексу на посаду інструктора.

В березні 2002 року вступила на заочне відділення факультету правознавства Міжрегіональної академії управління персоналом, яку закінчила в 2004 році і отримала кваліфікацію юриста.

У травні 2005 року обрана заступником голови Житомирської обласної організації Профспілки працівників агропромислового комплексу України, а у 2006 році – її головою. У 2014 р. призначена на посаду заступника директора департаменту агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації.

Нагороджена відзнакою Мінагрополітики «Знак Пошани», вищою відзнакою профспілок «Заслужений працівник профспілок України».