Бовсунівський Іван Павлович – керівник ПАФ «Дружба»

 Народився в с. Бовсуни Лугинського району Житомирської області 7 лютого 1959 року. В 1976 році закінчив Бовсунівську середню школу. З 1977 року по 1980 рік проходив службу в рядах ВМФ. В 1983 році закінчив з відзнакою Ярунський технікум землевпорядкування і вступив до Житомирського сільськогосподарського інституту, який закінчив з відзнакою в 1987 році за спеціальністю економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

В 1988 році працював головним економістом колгоспу «Дружба» в с. Ставище Коростишівського району. З листопада 1988 року по вересень 1993 року – провідним економістом радгоспу «Дружба» Черняхівського району. З 1993 року по даний час – керівник ПАФ «Дружба».

Депутат районної ради шести скликань. Голова бюджетної комісії району чотирьох скликань.

Очолюване ним господарство протягом багатьох років є флагманом виробництва сільськогосподарської продукції в районі. Робота Івана Павловича, як керівника господарства, неодноразово була відмічена почесними грамотами районної та обласної держадміністрацій, районної та обласної рад. Нагороджений почесною грамотою Міністерства аграрної політики України (2006 р.). Відмінник освіти. Нагороджений відзнакою Мінагрополітики України «Знак Пошани» (2009 р.).