Кафедра світового господарства і міжнародних економічних відносин ОНУ імені І.І. Мечникова нагадує Вам про те, що 6-7 жовтня відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні орієнтири розвитку економіки України».

Організаційний та програмний комітети:
Горняк О. В. – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії та історії економічної думки ОНУ імені І.І. Мечникова.
Якубовський С. О. – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин ОНУ імені І.І. Мечникова.
Ломачинська І. А. – кандидат економічних наук, доцент, заступник директора Інституту математики, економіки, механіки ОНУ імені І.І. Мечникова.
Ніколаєв Ю. О. – кандидат економічних наук, доцент, заступник завідувача кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин ОНУ імені І.І. Мечникова.

Форма участі: дистанційна.
Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі в конференції Вам необхідно заповнити електронну заявку та надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тези доповіді.

Усі учасники обов'язково отримають збірник тез та сертифікат, які будуть направлені до 30 жовтня на поштову адресу, вказану в заявці.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сайті кафедри.