Редакційна колегія електронного фахового видання «Приазовський економічний вісник» здійснює набір статей до випуску № 4(04) 2017 р.

До публікації на веб-сайті видання приймаються статті, в яких узагальнені результати наукових досліджень працівників вищих навчальних закладів України, академічних і галузевих наукових організацій, провідних підприємств та галузей промисловості країни, співробітників міжнародних, державних та регіональних організацій, органів влади, що займаються питаннями розвитку теоретичних і практичних аспектів економіки та інтелектуальної власності.

Видання входить до «Переліку електронних фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» на підставі Наказу МОН України від 10 травня 2017 року № 693.

Для розгляду питання про публікацію наукових праць необхідно до 20 жовтня виконати наступні дії:
1. Заповнити електронну довідку про автора.
2. Надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. наступні матеріали:
   • наукову статтю українською, російською чи англійською мовами;
   • для осіб, які не мають наукового ступеня, – відскановану рецензію наукового керівника чи рецензію особи, яка має науковий ступінь зі спеціальності, що відповідає предмету дослідження;
   • авторський реферат статті англійською мовою;
• відскановану квитанцію про сплату редакційного внеску.

Редакція протягом двох тижнів після прийняття усіх матеріалів надсилає автору на поштову адресу сертифікат про опублікування статті у журналі за підписом головного редактора, завірений печаткою.

Вимоги до оформлення фахових статей

Контакти редакції видання:

Класичний приватний університет

Адреса редакції: вул. Жуковського, 70-б, каб. 219, м. Запоріжжя, Україна, 69002Відповідальний секретар: Трохимець Олена Іванівна

Офіційний сайт видання: pev.kpu.zp.ua

E-mail редакції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон редакції: +38 (095) 369-23-67