Житомирський національний агроекологічний університет, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Клайпедський університет (Литва), Університет імені Александраса Стульгинскиса

(Литва), Ясський університет імені Александру Йоана Кузи (Румунія) у співробітництві з Асоціацією «Europe Grande» (Іспанія), Громадською школою дієвих практик ЄС «CISEP» (Україна-Німеччина), Юридичною та патентною агенцією «Павлович та Ко» (Україна)  запрошують науковців, бізнес-практиків, представників органів державної і місцевої влади, членів громадських організацій та інших зацікавлених осіб взяти участь у ІV Міжнародному науково-практичному форумі «Інтелектуальна економіка в умовах суспільних трансформацій», який відбудеться 25 жовтня 2018 року у м. Житомир.

Буклет заходу - посилання.

Інформація на англійській мові - In English.