Шановні колеги!

з 22 по 24 травня 2019 р.
Запрошуємо взяти участь в німецько-українському воркшопі на тему:

АГРОСЕКТОР ТА СУСПІЛЬСТВО: БАГАТОСТОРОННІЙ ДІАЛОГ ЗА СТАБІЛЬНИЙ І СТАЛИЙ РОЗВИТОК (UaAgriDialog)

AGRICULTURE AND SOCIETY: A MULTI-STAKEHOLDER DIALOGUE FOR STABLE AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT (UaAgriDialog)

Головним організатором воркшопу є Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою ім. Лейбніца (ІАМО, Німеччина) в партнерстві з Житомирським національним агроекологічним університетом (ЖНАЕУ) та Українською асоціацією молодих фермерів (УАМФ).

Головні теми воркшопу:
  • Соціальні аспекти земельного ринку в Україні
  • Сучасний аграрний сектор та захист навколишнього середовища
  • Соціальна відповідальність аграрного бізнесу
  • Роль громадянського суспільства у взаємодії між агробізнесом і громадами
  • Державна політика сталого аграрного та сільського розвитку
  • Реформи децентралізації і проблеми сільського розвитку

Фінансування воркшопу здійснюватиметься за підтримки  Німецької служби академічних обмінів (DAAD) з фондів Міністерства закордонних справ Німеччини.
Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою ім. Лейбніца (IAMO) пропонує  обмежену кількість стипендій на відшкодування витрат на проїзд та проживання учасників з Німеччини та України. Стипендіати будуть визначені в результаті конкурсу тез.

Мова заходу: англійська. Панельна дискусія буде супроводжуватися  синхронним перекладом.

Термін подачі тез доповідей: до 18 квітня 2019 р.

За додатковою інформацією звертайтесь на сайт воркшопа www.iamo.de/en/UaAgriDialog

Детальну інформацію про участь, подачу тез та отримання стипендій читайте в оголошенні, що додається англійською мовою в pdf форматі.