ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

КАФЕДРА СУСПІЛЬНИХ НАУК

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ

ТА АСПІРАНТИ !

З метою широкого залучення наукової та студентської спільноти до дослідницької роботи та підвищення рівня її результативності, запрошуємо вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Трансформація українського суспільства та його еліти в контексті цивілізаційного розвитку Європи», яка відбудеться 16 листопада 2018 року за адресою: м. Житомир, бульвар Старий, 7, конференц-зал, о 10.00.

Для участі у науково-практичній конференції, необхідно до 22 жовтня 2018 р. подати до організаційного комітету (кабінет № 109, тел. 0675885944 (Геннадій Леонідович); E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) заявку на участь за зразком:

на участь у науково-практичній конференції

«Трансформація українського суспільства

та його еліти в контексті цивілізаційного розвитку Європи»

Прізвище

Ім’я

По батькові

Місце роботи, посада

Телефон (мобільний)

Назва доповіді

Необхідність технічних засобів

для презентації доповіді

Напрями роботи конференції:

• Історичні науки
  • Філософські науки
  • Економічні науки
  • Соціально-психологічні науки
  • Політичні науки

Вимоги до оформлення тез доповідей

Текст доповідей на конференцію готується українською мовою (до 5-и сторінок) та подається:

• у електронній формі (разом із супровідною презентацією та заявкою) на Е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням теми; назва файлів – англійськими літерами відповідно до прізвища учасника (наприклад, Ivanov.doc).

Набір тексту виконується у редакторі Microsoft Word, шрифтом Times New Roman, розмір кегля – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, розміри абзацу – 10 мм, поля – 20 мм, сторінки не нумеруються. До статті можна додавати графічні матеріали – рисунки, таблиці тощо. Вони послідовно нумеруються арабським цифрами (рис. 1; табл. 1).

Праворуч від середини аркуша друкуються прізвище та ініціали автора. Наприклад: Іванов А. І. Нижче, через 1 інтервал, по центру аркуша друкується назва статті, тез великими літерами (14, жирний). Між назвою статті чи тез та текстом – відстань 1 інтервал. Після тексту доповіді через 1 інтервал вказується література, яка використовувалася при її написанні. Вона повинна бути оформлена відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису.

Організаційний внесок – 200 грн (на друк збірника, програми конференції та сертифіката учасника) надсилати на рахунок Приватбанку: 4149 4978 3873 2891 (Михайлова Тетяна Іванівна).

Доктори наук сплачують половину суми оргвнеску – 100 грн.

Копію квитанції про оплату пересилати разом з текстом статті, тез.

Контактна інформація:

тел.:0509585771 (Ігор Анатолійович);