24 травня 2019 року  в м. Житомирі відбудеться 64-й Саміт соціального підприємництва / 64 Summit «Conversations on Emerging Issues in Social Entrepreneurship».

Саміт організовується Житомирським національним агроекологічним університетом спільно з Інститутом Д-ра Я.-У. Сандала (Норвегія) за підтримки Житомирської міської ради та за участю експертів Проекту FORBIZ в рамках програми EU4Business, тренерського центру з підприємництва компанії ТОВ «Synergy Development Consulting», Лундського університету (Швеція), Державної установи Алитусський коледж (Литва), Ханойського університету науки і технологій (В'єтнам), Арабського Центру стратегічних та економічних досліджень (ОАЕ).

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності підприємницького сегменту міської громади стосовно закордонних практик ведення бізнесу в сучасних умовах, сприяння просуванню брендів місцевих виробників та налагодження міжнародного співробітництва.

До участі запрошуються бізнес-практики, представники органів державної і місцевої влади, науковці, студенти, члени громадських організацій та інші особи, зацікавлені у розвитку моделей, механізмів та практик соціального підприємництва.

Місце проведення:

Житомирський національний агроекологічний університет

бульвар Старий, 7.

Участь у заході є безкоштовною.

Зацікавлених осіб просимо до 10 травня 2019 року заповнити реєстраційну онлайн-форму за посиланням: https://goo.gl/forms/vxzEfyq5QC59EgyX2. Повна інформація представлена в інформаційному буклеті.

Детальна програма заходу буде опублікована після завершення терміну реєстрації учасників.

Контакти для довідок:

Центр інтелектуальної власності, інноватики та управління проектами Житомирського національного агроекологічного  університету

Литвинчук Ірина Леонідівна  +380671941192

Іванюк Ольга Володимирівна +380979897215