Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у наступних заходах та опублікувати результати наукових досліджень у матеріалах

1. Всеукраїнській науково-практичній конференції«Перспективні напрями та сучасні тенденції сталого розвитку економіки країни», яка відбудеться в місті Одесі 13-14 жовтня 2017 року.

Останній строк подання матеріалів на конференцію – 11 жовтня 2017 року (включно).
Форма участі: дистанційна.
Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.
Організаційний внесок: 135 гривень (друкований збірник разом з поштовою відправкою).
Збірник тез конференції буде надісланий усім учасникам на поштову адресу, вказану в заявці, протягом 15 днів після проведення наукового заходу.

2. Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегічні орієнтири розвитку економіки України»,  яка відбудеться 6-7 жовтня в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова
Форма участі: дистанційна.
Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.
Для участі в конференції Вам необхідно заповнити електронну заявку та надіслати на електронну адресу оргкомітету //e.mail.ru/compose/?mailto=mailto%Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank">conf@onu.economist.od.ua тези доповіді.
Усі учасники обов'язково отримають збірник тез та сертифікат, які будуть направлені до 30 жовтня на поштову адресу, вказану в заявці.
З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сайті кафедри.

3. Наукового економічного журналу «Інтелект ХХІ». Випуск 5/2017
Основними програмними цілями видання є: розвиток науки і освіти, популяризація економічних знань, формування економічного типу мислення, інформування наукового середовища про сучасні дослідження та розробки в сфері економіки.
Журнал внесено до списку друкованих періодичних видань, що входять до переліку наукових фахових видань України (економічні науки). Наказ МОН України від 17 січня 2014 року № 41.
Для опублікування статті необхідно надіслати не пізніше 6 жовтня 2017 року наступні матеріали:
1. Довідку про автора (посилання).
2. Статтю, оформлену згідно вказаних вимог
Стаття надсилається в електронному вигляді на адресу //e.mail.ru/compose/?mailto=mailto%Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank">journal@intellect21.nuft.org.ua, до якої слід також додати:
- авторський реферат статті англійською мовою для розміщення на веб-сайті видання;
- для осіб, які не мають наукового ступеню, – додатково надіслати відскановану рецензію наукового керівника чи рецензію особи, яка має науковий ступінь.
- відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.
Друковані примірники журналів будуть відправлені 24 листопада 2017 рокурекомендованим листом на поштові адреси авторів, вказані у заявці.
Завантажити вимоги щодо оформлення матеріалів Ви можете на сайті видання.

4. Фаховий збірник наукових праць «Проблеми системного підходу в економіці» 5 (61) / 2017
Редакційна колегія запрошує Вас опублікувати свої статті в науковому збірнику, на сторінках якого висвітлюються актуальні економічі питання, проблематика та особливості системного підходу щодо розвитку економіки.
Збірник наукових праць «Проблеми системного підходу в економіці» внесено до переліку наукових фахових видань МОН України, як фахове видання з економічних наук в якому можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук на підставі Наказу МОН України від 13 грудня 2016 року № 1604.
До збірника приймаються статті, підготовлені на високому науковому рівні, що мають важливе теоретичне і практичне значення та не були опубліковані раніше.
Приймаються статті докторів наук, кандидатів наук, молодих науковців (аспірантів, здобувачів, студентів), а також інших осіб, які мають вищу освіту та займаються науковою діяльністю.
Матеріали подаються до редакційної колегії до 13 жовтня 2017 р. в електронному вигляді:
1. Стаття (оформлена згідно вказаних вимог);
2. Заповнити електронну форму про автора (якщо не вдасться заповнити електронну форму, тоді потрібно заповнити дані самостійно і надіслати окремим файлом);
3. Для осіб, які не мають наукового ступеню, – рецензія за підписом рецензента (підпис рецензента повинен бути завірений у відділі кадрів установи або печаткою факультету (інституту)).
Статті та супровідні документи до них надсилаються відповідальному секретареві редакційної колегії електронною адресою: //e.mail.ru/compose/?mailto=mailto%3aeditorial@psae%2djrnl.nau.in.ua" target="_blank">editorial@psae-jrnl.nau.in.ua

5. 7-й Міжнародний науковий форум молоді "Litteris et Artibus", який відбудеться 23-25 листопада 2017 року у Національному університеті "Львівська політехніка" (Львів, Україна)
"Litteris et Artibus 2017" складається з 9 академічних #конференцій, що охоплюють дослідження в різних галузях науки:
· Комп'ютерні науки та інженерія (CSE-2017)
· Геодезія, архітектура та будівництво (GAC-2017)
· Системи електроенергетики та управління (EPECS-2017)
· Гуманітарні та соціальні науки (HSS-2017)
· Машинобудування, матеріалознавство, транспорт (MEMST-2017)
· Економіка та менеджмент (EM-2017)
· Хімія та хімічна технологія (CCT-2017)
· Правознавство та психологія (LPS-2017)
· Захист навколишнього середовища, управління природними ресурсами та туризм (EcoTour-2017)
Кінцевий термін подання тез доповідей та заявок - 08 жовтня 2017 року.
Детальна інформація про вимоги доступна на веб-сайті форуму http://science.lpnu.ua/lea-2017

6. Міжнародній науковій інтернет-конференції на тему: "Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення" (випуск 23), яка відбудеться 17 жовтня 2017 р.
Більш детальна інформація на сайті http://www.konferenciaonline.org.ua/ у розділі
Прийом матеріалів до 17 жовтня 2017 р. включно.