Запрошуємо до участі в Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток агропродовольчого ринку в умовах глобалізації економіки», метою якої є налагодження та поглиблення співпраці з науковцями та фахівцями аграрної сфери різних країн, розробка та узагальнення пропозицій щодо підвищення ефективності господарської діяльності суб’єктів агропродовольчого ринку та його розвитку в умовах глобалізації економіки з можливістю впровадження отриманих наукових результатів на різних рівнях господарювання суб’єктів агропромислового комплексу; використання матеріалів конференції в навчальному процесі для підвищення теоретичного наукового рівня.
 
Конференція відбудеться 30 листопада 2017 р. в м. Полтава в приміщенні Полтавської державної аграрної академії.
 
НА КОНФЕРЕНЦІЇ БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ ТАКІ СЕКЦІЇ
1. Глобалізація та глокалізація: виклики для національної економіки та агропродовольчого ринку.
2. Тенденції, механізми та виробничий потенціал розвитку агропродовольчого ринку.
3. Механізм управління розвитком агропродовольчого ринку.
4. Інфраструктура агропродовольчого ринку: соціально-економічна, логістично- маркетингова, фінансово-інвестиційна, інноваційна складові.
 
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька, польська.
 
Умови участі до 10 листопада 2017 року надіслати: - електронний варіант тез доповіді (назва файлу відповідає прізвищу автора українською мовою) в форматі doc. направити на вказану електронну адресу; - заявку на участь у конференції; - квитанцію по сплату оргвнеску (40 грн).

ЗАПРОШЕННЯ за посиланням.
 
Матеріали надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Самойлик Юлії Василівні,
 
контактні телефони: +380665266704+380683445022+380532222764

    Запрошуємо науковців, практиків-менеджерів, викладачів, докторантів, аспірантів та студентів взяти участь у роботі

    II науково-практичної конференції з міжнародною участю молодих вчених, аспірантів студентів, ― Менеджмент в аграрному секторі економіки: теорія та практика ефективного розвитку ― яка відбудеться 29 листопада 2017 року в Житомирському національному агроеколо-гічному університеті.

    Метою конференції є ознайомлення з результатами наукових досліджень та обмін думками з проблем управління розвитком аграрного сектору України.

Інформаційне повідомлення

 Запрошуємо викладачів, докторантів, аспірантів та студентів взяти участь у роботі студентської наукової конференції “Геоекономічні сценарії розвитку країн світу у XXI-у столітті“ яка відбудеться 28 листопада 2017 року в Житомирському національному агроекологічному університеті.

Інформаційне повідомлення 

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції «Становлення механізму публічного управління розвитком сільських територій як пріоритет державної політики децентралізації», яка відбудеться 28 листопада 2017 року на базі Житомирського національного агроекологічного університету.

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у наступних заходах та опублікувати результати наукових досліджень у матеріалах
 
1. Всеукраїнській науково-практичній конференції«Перспективні напрями та сучасні тенденції сталого розвитку економіки країни», яка відбудеться в місті Одесі 13-14 жовтня 2017 року.

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ»
РАДА МОЛОДИХ УЧЕНИХ УНІВЕРСИТЕТУ

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХІХ Міжнародної наукової інтернет-конференції «ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ОСВІТИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ», яка відбудеться 30 листопада 2016 р.