Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених Житомирського національного агроекологічного університету від 10.12.2018 №1779 - посилання

Затверджений лист ІМЗО від 08.02.2019 №22.1/10-405. - посилання

 

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в ІІІ міжнародній науково-практичній конференції “Біоенергетичні системи”,

що відбудеться 3–5червня 2019 року

в Житомирському національному агроекологічному університеті

До участі у заході круглого столу «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України» запрошуються науково-педагогічні працівники, магістри, аспіранти, магістри, студенти. За результатами круглого столу планується опублікування тез доповідей в електронному вигляді.

24 травня 2019 року  в м. Житомирі відбудеться 64-й Саміт соціального підприємництва / 64 Summit «Conversations on Emerging Issues in Social Entrepreneurship».

До уваги студентів, аспірантів, викладачів та всіх зацікавлених. З 12 по 24 травня 2019 року у стінах Житомирського національного агроекологічного університету  - Social entrepreneur school IBS (Школа соціального підприємництва, Інститут Сандала, Норвегія). 

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у наступних заходах та опублікувати результати наукових досліджень у матеріалах
 
1. Всеукраїнській науково-практичній конференції«Перспективні напрями та сучасні тенденції сталого розвитку економіки країни», яка відбудеться в місті Одесі 13-14 жовтня 2017 року.

Корисні посилання