Шановні колеги! Організаційний комітет запрошує Вас взятии участь у VIМіжнародній науково-практичній конференції «Органічне виробництво і продовольча безпека», яка відбудеться 24-25 травня 2018 року у Житомирському національному агроекологічному університеті.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОЛОГІЇ І ПРАВА

Кафедра правознавства

 

VІ Міжнародна науково-практична конференція

Шановні колеги! Організаційний комітет запрошує Вас взятии участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Чорнобильська катастрофа. Актуальні проблеми, напрямки та шляхи їх вирішення», яка відбудеться 26-27 квітня 2018 року у Житомирському національному агроекологічному університеті.

Шановні науковці! Запрошуємо до участі в підсумковій XVI Міжнародній науково-практичній конференції Одеського національного економічного університету «Наукові проблеми господарювання на макро-, мезо- та мікроекономічному рівнях», яка відбудеться в м. Одесі 26-27 квітня 2018 року. Уся необхідна інформація в прикріпленому інформаційному листі.

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у наступних заходах та опублікувати результати наукових досліджень у матеріалах
 
1. Всеукраїнській науково-практичній конференції«Перспективні напрями та сучасні тенденції сталого розвитку економіки країни», яка відбудеться в місті Одесі 13-14 жовтня 2017 року.

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ»
РАДА МОЛОДИХ УЧЕНИХ УНІВЕРСИТЕТУ

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХІХ Міжнародної наукової інтернет-конференції «ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ОСВІТИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ», яка відбудеться 30 листопада 2016 р.

Корисні посилання