Ревунець Анатолій Степанович
  Декан факультету ветеринарної медицини, кандидат ветеринарних наук, доцент
  Дата і місце народження

  30 жовтня 1963 року в селі Мовчанівка Ружинського району Житомирської області

  Коротка біографія

  З 1981 по 1983 роки служив в лавах Радянської армії, а з 1984 по 1987 рік навчався в Новочорторійському радгоспі-технікумі і закінчив його з червоним дипломом. Після закінчення технікуму працював ветеринарним фельдшером у колгоспі ім. Постишева, с. Мовчанівка Ружинського району Житомирської області.

  З 1987 по 1992 рік навчався в Житомирському сільськогосподарському інституті, після закінчення якого 8 років працював асистентом на кафедрі клінічної діагностики і внутрішніх хвороб. Будучи пошукачем, в 2003 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Вплив адсорбентів на перебіг тільності, отелення і післяотельного періоду у корів в зоні радіаційного забруднення". Отримав науковий ступінь кандидата ветеринарних наук та посаду доцента кафедри акушерства і хірургії ЖНАЕУ.

  З 2007 по 2011 рік навчався в очній докторантурі при Житомирському національному агроекологічному університеті. Працює над завершенням докторської дисертації на тему: "Діагностика, прогнозування і профілактика неплідності корів-первісток в умовах Лісостепу і Полісся Житомирщини".

  Сфера наукових інтересів

  Розробка заходів профілактики, прогнозування, діагностики лікування акушерсько-гінекологічної патології і ліквідація неплідності у високопродуктивних корів-первісток.

  Загальна кількість публікацій

  Має близько 125 наукових та навчально-методичних праць.

  e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Телефон: (0412) 33-39-50