Пінський Олег Вікентійович
кандидат ветеринарних наук, доцент
Дата і місце народження

1975 р., Україна

Коротка біографія

Має дві вищі освіти: лікар ветеринарної медицини та менеджер організацій і адміністрування.

У 1998 році закінчив Державну агроекологічну академію України м. Житомир, за спеціальністю „Ветеринарна медицина”. У 1997 році отримав сертифікат про закінчення ветеринарного відділення Дойл-Нінбургської школи (Німеччина).

Трудову діяльність розпочав з 1998 року як викладач, з 1999-2003 рік аспірант Державної агроекологічної академії України.

У 2005 році рішенням спеціалізованої вченої ради Інституту експериментальної і клінічної ветеринарної медицини УААН м. Харків на підставі прилюдного захисту дисертації на тему «Стан природної резистентності та імунобіологічної реактивності і їх корекція в овець у зоні Центрального Полісся України» присуджено науковий ступінь кандидата ветеринарних наук.

З 2006 року старший викладач, з 2007 року доцент кафедри внутрішніх хвороб тварин та фізіології, а з 2013 року виконує обов’язки завідувача кафедри.

Сфера наукових інтересів

Порушення обміну речовин та природної резистентності за патології продуктивних і дрібних домашніх тварин в екологічних умовах Центрального Полісся України

Загальна кількість публікацій

Має 116 науково-методичних праць. Учасник 22 міжнародних науково-практичних конференцій.

Основні наукові та методичні праці:
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.