Довгій Юрій Юрійович
доктор ветеринарних наук, професор
Дата і місце народження

20 січня 1963 р., с. Монастирець Хустського району Закарпатської області.

Коротка біографія

Закінчив Українську сільськогосподарську академію (ветеринарний факультет) в 1989 р., м. Київ.

Під час роботи на посаді головного ветеринарного лікаря у тваринницьких господарствах Київської області у 1993 р. поступив до заочної аспірантури при Київській сільськогосподарській академії. У 1996 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук зі спеціальності 16.00.11 – паразитологія, гельмінтологія.

З 1996 по 1999 рр. працював асистентом кафедри акушерства, терапії і хірургії Державної агроекологічної академії України, м. Житомир. З 1999 по 2002 рр. був директором Наукового центру з вивчення особливо небезпечних хвороб, м. Житомир. З 2002 по 2006 рр. – доцент кафедри акушерства, терапії і хірургії Державного агроекологічного університету, м. Житомир.

У 2005 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктор ветеринарних наук зі спеціальності 16.00.11 – паразитологія, гельмінтологія на тему «Фасціольоз великої рогатої худоби в умовах тривалого впливу іонізуючого випромінювання (епізоотологія, патогенез та лікування)». З 2006 р. – професор, зав. кафедри паразитології, вет.-сан. експертизи та зоогігієни Житомирського агроекологічного університету.

Сфера наукових інтересів

Розробка методів діагностики і боротьби з гельмінтозами свійських тварин і птахів

Загальна кількість публікацій

Автор більше 230 наукових робіт і навчально-методичних праць, член редколегії журнала «Вісник ЖНАЕУ». Є співавтором навчальних посібників «Довідник з інвазійних, інфекційних та незаразних хвороб свиней» (Київ: Урожай – 2010) і «Найпоширеніші інвазійні хвороби свійських тварин в Україні» (Житомир: Полісся – 2012), автором монографії «Трематодози жуйних тварин в забрудненій радіонуклідами та умовно чистій зоні» (Житомир: Полісся – 2008).Керівник восьми аспірантів, має трьох захищених кандидатів наук.

Основні наукові та методичні праці:
e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (0412) 33-10-88