15 березня 2017 року відбулась зустріч студентів та викладачів факультету ветеринарної медицини з представником ветеринарно-інтегрованої національної компанії «КЕРНЕЛ», працюючої в агропромисловому секторі України.

 

16 лютого 2018 року експерти проекту «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні: 2 етап» Володимир Поліщук, Оксана Юрченко та Олександр Ревнівцев провели тренінг на факультеті ветеринарної медицини ЖНАЕУ з командою викладачів-виконавців (доценти В. Л. Беагс, Т. О. Романишина та куратор О В. Пінський) і студентів, які на протязі року будуть задіяні в проекті з технічного супроводу відбору зразків та їх дослідження на африканську чуму свиней методом ПЛР на нових приладах, які надані ФАО Україні.

 

22 лютого 2018 року відбулась зустріч студентів та викладачів факультету ветеринарної медицини та технологічного факультету із представниками корпорації «Сварог Вест Груп», на якій присутні ознайомились із основними напрямками діяльності компанії. Менеджер з організаційної ефективності Світлана Мороз зробила презентацію програми «Моя кар’єра у Сварозі». Всі бажаючі мали можливість заповнити анкети для подальшої співпраці та працевлаштування.

 

16 травня 2018 року пройшов І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей» за участі керівництва університету, міста та області, представників делегацій Китаю, Грузії, Молдови, Словенії, Польщі, Казахстану, а також – депутатів, підприємців та меценатів. Відвідали захід студенти та викладачі факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ, які мали можливість ознайомитись із великою кількістю цікавих та пізнавальних експозицій та панельних дискусій.

Окрасою форуму був відбірковий етап фестивалю «Софіївські зорі», в якому на найвищому рівні прийняли участь представники Житомирського національного агроекологічного університету. Крім того, зі словами привітань виступили  колективи художньої самодіяльності Житомирщини.

 

6-8 червня 2018 року на базі Уманського національного університету садівництва пройшов ювілейний XX Зліт студентських лідерів аграрної освіти України, який зібрав майже 200 учасників з усіх аграрних закладів.

Досить активними, плідними та пізнавальними були усі 3 дні проведення Зльоту. Студенти активно приймали участь у дискусійних клубах, агрополітичних дебатах, відвідували виставки та екскурсії. Позитивного настрою молоді додали учасники Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі».

Цьогоріч факультет ветеринарної медицини ЖНАЕУ представляли Буднік Тетяна (студентка 4 курсу ОС «Магістр») та Мошківський Василь (студент 2 курсу ОС «Магістр»). Приємно відмітити, що наші делегати отримали подяки за активну участь у Зльоті та роботі «дискусійного клубу» «Зміни клімату та їх вплив на сільськогосподарське виробництво України».

Учасники делегації висловлюють щиру подяку ректору О. В. Скидану, ректорату та науково-педагогічним працівникам факультету за всебічну допомогу та надану можливість.

 

16 грудня 2019 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Житомирським національним агроекологічним університетом та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області.

 

В рамках реалізації угоди про співпрацю між Житомирським національним агроекологічним університетом та ТОВ "BIOVETA" (Чехія) працівники навчально-наукової клініко-діагностичної лабораторії факультету ветеринарної медицини Буднік Тетяна Сергіївна та Лебедівська Ніна Миколаївна пройшли тижневе стажування (травень 2019 року) на базі лабораторій біофабрики в містечку Івановіце на Гане (Чеська республіка) для ознайомлення з новими методиками, приладами та, найголовніше, із постановкою сучасного імунологічного методу - імуноферментний аналіз (ІФА, ELISA).

Впровадження даного методу у наково-дослідну роботу галузі ветеринарної медицини дасть можливість отримувати точні діагностичні дані ряду захворювань, а також виявляти в найменших кількостях лікарські препарати, гормони, ферменти та інші біологічно активні речовини, а, отже, підняти рівень наукових досліджень в цілому!

 

Шановні здобувачі вищої освіти, випускники та стейкхолдери!

Просимо Вас долучитися до онлайн-анкетування з метою покращення освітнього процесу:

АНКЕТА ДЛЯ ОПИТУВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

АНКЕТА ДЛЯ ОПИТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ

АНКЕТА ДЛЯ ОПИТУВАННЯ СТЕЙКХОЛДЕРІВ

 

Міжнародні договори

Договір Bioveta

Договір ФАО ООН

Договір Biomed

Договара з галузевими спеціалістами України

Договір_ДП Житомирстандартметрологія

Договір_Айболит

Договiр_філії кафедри_ФОП_Дейнега

Договiр_філії кафедри_ТОВ Камінське

Договiр_фiлiй кафедр_Мiськака лiкарня вет.мед. Житомир

Договiр_фiлii Хлiбороб

Договiр_ППОСП Іскра

Договiр_МОЗ України

Договiр_Мiськака лiкарня вет.мед. Житомир

Договір_ЦВМ_ Айболит

Договір_філії кафедри_ФОП_Багіра

Договір_філії кафедри_ТОВ Українська ген. компанія

Договір_філії кафедри_ТОВ Зірка Полісся

Договір_філії кафедри_ПСП Україна

Договір_філії кафедри_Подільський господар

Договір_філії кафедри_Зоолюкс Бровари

Договір_філії кафедри_Вет клініка

Договір_філії кафедри_Вет амбулаторія_Софіівка

Договір_філії кафедри_Вет амб Прайд

Договір_філії кафедри_Багіра

Договір_філії кафедри_Айболіт_ Луцьк

Договір_ФГ_Нота

Договір_ФГ_Лука Агро

Договір_ПСП_Україна

Договір_ДПДГ_Нова Перемога

Договори -12 шт._кафедри_Мікробіології

Договор_філії кафедри_Нагірянська філія

Договiр_Зiрка_Полiсся

Договiр_Житомирський мясокомбінат

Договiр_Житомирська регiонална лабораторiя вет.мед