Славов Володимир Петрович
Професор, доктор сільськогосподарських наук, член-кореспондент НААН, заслужений діяч науки і техніки України
Дата і місце народження

інформація відсутня

Коротка біографія

Після закінчення в 1961 році Херсонського сільськогосподарського інституту ім. О.Д. Цюрупи працював на виробництві, займався громадською роботою.

З 1966 року навчався в аспірантурі НДІ тваринництва Лісостепу і Полісся УРСР (м. Харків), після якої його залишили на науковій роботі в інституті. У 1970 р. захистив кандидатську, а в 1991-му – докторську дисертації.

За результатами науково-методичної роботи у 1989 р. йому присвоєне вчене звання професора. У 1993 р. обраний членом-кореспондентом НААН по відділенню агроекології і природокористування.

У 1982–1998 роках очолював Житомирський сільськогосподарський інститут (з 1994 р. – Державну агроекологічну академію України).

Сфера наукових інтересів

Годівля сільськогосподарських тварин і технологія кормів, кормовиробництво, фізіологія людини і тварин, економіка природокористування, сільськогосподарська радіоекологія.

Загальна кількість публікацій

Погляди вченого викладено у більше ніж 400 наукових та навчально-методичних працях, з яких 27 − монографії, підручники і навчальні посібники, 18 винаходів захищені авторськими свідоцтвами та патентами. Створив наукову школу, для якої підготував 24 кандидатів наук.

Основні наукові та методичні праці:
e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (0412) 43-86-84