годівля тварин; біологія продуктивності тварин; технологічна та радіоекологічна оцінка стану кормових угідь та обґрунтування способів їх використання для годівлі жуйних тварин; оцінка умов живлення жуйних тварин та прогнозування їх продуктивності; планування годівлі жуйних тварин та розробка раціонів; управління та моделювання випасу тварин; оцінка міграції продуктів радіоактивного розпаду в трофічних ланцюгах тварин та людини;
Виконавець ряду державних та міжнародних науково-дослідних проектів у напрямку радіологічних та технологічних аспектів живлення тварин на забруднених радіонуклідами територіях, є науковим консультантом у спільному проекті з ПП «Маланка Трейд» (Україна) щодо розробки та вдосконалення кормових сумішок для годівлі великої рогатої худоби.
17 травня 2017 року захищено дисертаційну роботу на тему: «Радіоекологічна оцінка стану природних угідь Українського Полісся та особливості їх використання» на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських робіт за спеціальністю 03.00.16. «Екологія».
Керівник теми науково-дослідної роботи Житомирського національного агроекологічного університету: «Технологічна та радіоекологічна оцінка умов живлення жуйних тварин та розробка способів їх поліпшення кормовими засобами на Українському Поліссі» (ДР № 0117U005643, 2017-2022 рр).
Результати наукових досліджень стали практичною основою розроблених рекомендацій, згідно з якими забезпечується раціональна організація годівлі жуйних тварин за використання ресурсного потенціалу природних угідь.
За результати роботи отримував почесні грамоти: Міністерства аграрної політики (2006 рік), головного управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації (2012 та 2017 роки). Нагороджений Всеукраїнською громадською організацією «Радіобіологічне товариство» орденом «30 років пам’яті ЧАЕС 1-го ступеню».