Згідно зі ст. 40 Закону України «Про вищу освіту» у вищих навчальних закладах та їх структурних підрозділах діє студентське самоврядування, яке є невід’ємною частиною громадського самоврядування відповідних навчальних закладів. 

Студентське самоврядування - це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту своїх прав та інтересів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом.

Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів вищого навчального закладу. Усі студенти, які навчаються у вищому навчальному закладі, мають рівні права та можуть обиратися та бути обраними в робочі, дорадчі, виборні та інші органи студентського самоврядування.

Студентське самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів та їх участь в управлінні вищим навчальним закладом. Студентське самоврядування здійснюється студентами безпосередньо і через органи студентського самоврядування, які обираються шляхом прямого таємного голосування студентів.

Органи студентського самоврядування діють на принципах:

1) добровільності, колегіальності, відкритості;

2) виборності та звітності органів студентського самоврядування;

3) рівності права студентів (курсантів) на участь у студентському самоврядуванні;

4) незалежності від впливу політичних партій та релігійних організацій (крім вищих духовних навчальних закладів).

Створена Рада студентського самоврядування спеціальності 071 "Облік і оподаткування" представлена студентами усіх курсів бакалаврського та магістерського рівнів.

схема123

Список членів Ради студентського самоврядування

Студентське життя – це не лише навчання та наука, це також різноманітні культурно-мистецькі та спортивні заходи, які дають змогу нашим студентам проявляти свої творчі здібності і таланти, збагачуватися духовно, розвивати здатність до комунікації та вміння нестандартно мислити. З цією метою проводиться багато заходів пізнавально-інтелектуального, розважального, спортивного характеру, більшість з яких вже стали традиційними.

Виробничі екскурсії - це одна з численних форм роботи зі студентами спеціальності «Облік і оподаткування», які дають можливість ближче познайомитися з професією, роботою працівників безпосередньо на робочих місцях, особливостями технологічних процесів та напрямами реалізації готової продукції. Такі навчальні практичні тренінги проводилися на базі ПАТ «Житомирський маслозавод» - компанія «Рудь», Кондитерської фабрики «Житомирські ласощі», Кондитерської фабрики «Рошен» та інших підприємствах.

 

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» долучилися до Всеукраїнського конкурсу «25-й вимір» з нагоди річниці газети «Все про бухгалтерський облік», який відбувся у вигляді логічно-художньо-творчого квесту. Такі заходи показують, що наші студенти розумні, кмітливі, креативні і творчі особистості.

 

Участь та перемога у фінальному турі нашої наукової команди талановитих студентів у Всеукраїнському конкурсі  «Look of New Generation/Погляд нового покоління – 2019». Студенти проробили величезну роботу щодо розробки стратегічного проекту створення  сприятливого інноваційно-інвестиційного клімату щодо подолання трудової міграції населення.

 

Щороку гарною традицією колективу кафедри та студентів спеціальності «Облік і оподаткування» є проведення інтелектуально-розважального свята, присвяченого до Міжнародного дня бухгалтера.  Це не просто концерт з номерами пісень, віршів і танців, це завжди театралізовані вистави, тематичні ролики, конкурси, жарти на професійні теми і неперевершені емоції. 

 

В котрий раз розкриваємо креативний потенціал наших студентів. Турнір з економіки, бізнесу, обліку і оподаткування проведений між  трьома командами 2,3 та 4 курсів спеціальності «Облік і оподаткування». Ефектні презентації, досконалі виступи, конструктивна дискусія, аргументовані відповіді і доброзичлива та позитивна атмосфера

 

Студенти «Облік і оподаткування – неодноразово виборюють призові місця у різних спортивних змаганнях: настільного тенісу, баскетболу, футболу та інших видів спорту.