Мороз Юлія Юзефівна
доктор економічних наук, професор, сільськогосподарський дорадник,
член ЖОО ГО «Спілка економістів України», член громадської ради при ГУ ДФС у Житомирській області, член спеціалізованої вченої ради Д 14.052.01 в Житомирському державному технологічному університеті.
Коротка біографія

В 1998 р. закінчила Житомирський інженерно-технологічний інститут за спеціальністю «Облік і аудит». Працювала на посадах бухгалтера, державного податкового інспектора Державної податкової адміністрації в Житомирській області, провідного економіста, молодшого наукового співробітника НДІ статистики Міністерства статистики України, старшого викладача, доцента, професора кафедри бухгалтерського обліку Житомирського національного агроекологічного університету. З січня 2015 р. обіймає посаду завідувача кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Житомирського національного агроекологічного університету.

В 2012 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності) на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 14.052.01 Житомирського державного технологічного університету. Тема дисертації «Бухгалтерський облік та аналітичне забезпечення моніторингу економічного потенціалу підприємства».

Сфера наукових інтересів

Обліково-аналітичне забезпечення управління ринковою вартістю підприємства; облік, аналіз та контроль об’єктів оподаткування та податкових платежів; формування та оцінка податкового потенціалу суб’єктів господарювання, видів економічної діяльності, регіонів.

Основні наукові та методичні праці:
e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (0412) 22-92-83