Посада

Доцент кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича

Науковий ступінь

кандидат економічних наук

Вчене звання

доцент

Дані про вищу освіту

У 2000 р. закінчила Державну агроекологічну академію України (м. Житомир) за спеціальністю "Аграрний менеджмент" і отримала кваліфікацію “Менеджер зовнішньоекономічної діяльності підприємства”. В 2006 році вступила до аспірантури цього ж закладу.

Тема дисертації та рік захисту

У 2010 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) на тему “Розвиток та підвищення ефективності функціонування підприємств з виробництва продукції птахівництва ” у Житомирському національному агроекологічному університеті і отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.

Сфера наукових інтересів

Аналітика розвитку агробізнесу в умовах Євроінтеграції

  • економічна ефективність діяльності підприємств;
  • аналітична оцінка соціально-економічних проблем розвитку регіонів;
  • інтеграційні процеси в економіці.
Загальна кількість публікацій
 

Загальна кількість праць складає 60 публікацій, з них 44 наукових (у тому числі 19 у фахових виданнях, 21 – тези, 4 у колективних монографіях, одна з яких міжнародного видання) та 16 – навчально-методичного характеру.

  • Якобчук В. П. Інноваційний розвиток галузі свинарства / В.П. Якобчук, І.В. Кравець, О.П. Русак. – Житомир.: В-во Євенок О.О. – 2012. – 187 с.
  • Микитюк В.М. Розвиток та підвищення ефективності функціонування підприємств галузі птахівництва / В.М. Микитюк, О.П. Русак, І.В. Кравець. Монографія. – Житомир: «Полісся», 2013. – 168 с.
Основні наукові та методичні праці:
e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.