Посада

Доцент кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича

Науковий ступінь

кандидат економічних наук

Вчене звання

доцент

Дані про вищу освіту

У 1995 р. закінчила Державну агроекологічну академію України (м. Житомир) за спеціальністю «Облік і аудит» і отримала кваліфікацію спеціаліста – економіст по бухгалтерському обліку і фінансах. В 1997 році вступила до аспірантури цього ж закладу.

Тема дисертації та рік захисту

У 2001 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.06.01 – економіка підприємства і організація виробництва на тему «Підвищення ефективності виробництва екологічно чистого м’яса ВРХ у сільськогосподарських підприємствах радіоактивно забруднених районів Полісся» в Інституті аграрної економіки УААН, м. Київ і отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.

Сфера наукових інтересів

Аналітичне забезпечення ефективності фінансово-господарської діяльності підприємств. Інноваційно-інвестиційний розвиток аграрного сектору економіки в умовах євроінтеграції. Організаційно-економічні інструменти забезпечення ефективного розвитку галузі скотарства. Стан і перспективи розвитку органічного виробництва. Бізнес-аналіз: завдання, методи, інструменти та застосування в системі стратегічного управління компанії в умовах нестійкого стану економічного середовища.

Основні наукові та методичні праці:

Підготовлено та опубліковано понад 90 наукових та навчально-методичних праць.

e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.