Посада

Доцент кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича

Науковий ступінь

кандидат економічних наук

Вчене звання

доцент

Дані про вищу освіту

У 1995 р. закінчила Житомирський державний педагогічний інститут за спеціальністю "Математика" та отримала кваліфікацію “Вчитель математики ”. З 2002 по 2005 рр. навчалася в аспірантурі Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» (м. Київ).

Тема дисертації та рік захисту

У 2005 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК на тему “Інтеграція в молокопродуктовому підкомплексі ” у Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки» (м. Київ) і отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.

Сфера наукових інтересів

Статистико-аналітичне забезпечення розвитку молокопереробних підприємств України в умовах Євроінтеграції

  • статистичний аналіз сталого розвитку регіонів України;
  • статистико-аналітичне забезпечення інноваційних процесів молокопереробних підприємств України в умовах Євроінтеграції;
  • організаційно-економічні інструменти забезпечення ефективного розвитку молокопродуктового підкомплексу України;
  • бізнес-аналіз підприємств в контексті стратегічного управління трудовими, матеріальними та фінансовими ресурсами в умовах варіативного економічного середовища.
Загальна кількість публікацій

Загальна кількість праць складає 93, з них 71 – наукові та навчально-методичні. Зокрема, є співавтором двох колективних монографій, 1 навчально-методичного посібника, 21 – наукові статті у фахових виданнях України, 6 – публікації в іноземних наукових виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, 31 – праці навчально-методичного характеру.

Основні наукові та методичні праці:
e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.