Посада

Асистент кафедри процесів, машин і обладнання

Дані про вищу освіту

В 1997 році закінчив Державну агроекологічну академію за спеціальністю «Зооінженерія». В 2010 році закінчив навчання в ЖНАЕУ та отримав диплом спеціаліста за спеціальністю « Механізація сільського господарства».

Тема дисертації та рік захисту

Працює з 2006 р. над темою дисертаційної роботи. «Методологічні основи підготовки інженерів-механіків для впровадження високотехнологічних процесів у сільськогосподарському виробництві».

Сфера наукових інтересів

Педагогічні методи та технології навчання, політика енергозбереження.

Загальна кількість публікацій
  • Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Машини і механізми виробничих процесів у тваринництві» Машинне доїння та первинна обробка молока. – Житомир.– ЖНАЕУ, 2010, – 55 с. (у співавторстві). 
  • Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Машини і механізми виробничих процесів у тваринництві» – Житомир. ЖНАЕУ, 2010, – 85 с. (у співавторстві). 
  • Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Машини і механізми виробничих процесів у тваринництві» Подрібнювачі та мийки коренебульбоплодів. – Житомир. ЖНАЕУ, 2011, – 31 с. (у співавторстві). 
  • Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Машини і механізми виробничих процесів у тваринництві» Механізація приготування та роздавання кормів. – Житомир, ЖНАЕУ, 2011 – 39 с. (у співавторстві).
Основні наукові та методичні праці: