Лушкін Володимир Андрійович
професор, доктор економічних наук, академік Міжнародної інженерної академії, Інженерної академії України, Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, заслужений енергетик України
Коротка біографія

Володимир Андрійович після навчання у Глухівському технікумі механізації та електрифікації вступив до Київського політехнічного інституту за спеціальністю "Електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства", який успішно закінчив. У 1998 р., маючи великий досвід інженерної та адміністративної роботи, захистив дисертацію у Харківському державному університеті і здобув ступінь кандидата наук, а вже у 2003 р. успішно захистив і докторську дисертацію.

Володимира Лушкіна відзначено багатьма орденами та медалями. Його нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня, медаллю "За трудову доблесть", а також відомчими заохочувальними відзнаками: "Почесний працівник Держенергонагляду", "За розвиток міжнародних відносин". Володимир Лушкін - кавалер вищої шахтарської нагороди - знака "Шахтарська слава" трьох ступенів.

Бездоганна багаторічна праця Володимира Андрійовича вшанована почесними званнями: академік Міжнародної інженерної академії і Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, генерал-отаман Українського козацтва. Він має найвищі відзнаки українських православних церков та козацькі нагороди. У МіжнародномуАкадемічному Рейтингу популярності та якості "Золота Фортуна" був визнаний лідером економіки 2000 року. За результатами Всеукраїнського конкурсу "Лідер паливно-енергетичного комплексу-2002" став переможцем у номінації "Державний діяч". За сприяння розвитку міста Славутича у 2003 році відзначений дипломом лауреата загально міської програми "Славутичанин року".

Сфера наукових інтересів

Перспективні напрямки забезпечення енергетичної незалежності України

Загальна кількість публікацій

Він є автором та співавтором близько сорока наукових праць та навчальних посібників. Так, розроблені Володимиром Лушкіним методичні рекомендації знайшли реальне впровадження в енергетичні галузі і дозволили суттєво вдосконалити систему обліку, витрат електроенергії, підвищити фінансову ефективність роботи енергокомпаній.

Основні наукові та методичні праці: