Ткачук Володимир Ілліч
  Доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри загального лісівництва
  Дата і місце народження

  інформація відсутня

  Коротка біографія

  У 1986 році закінчив Ленінградську лісотехнічну академію за спеціальністю «Інженер лісового господарства».

  У 1986 році Ткачук В. І. був призначений директором Коростишівського лісгоспзагу, в листопаді 1990 року – генеральним директором державного лісогосподарського об’єднання «Житомирліс», а з 01.01.2005 року – начальником Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.

  Кандидатську дисертацію захистив у 1999 році у Національному аграрному університеті (м. Київ).

  Докторську дисертацію на тему «Наукові основи підвищення продуктивності та стійкості соснових насаджень у правобережному Поліссі України» зі спеціальності «Лісознавство і лісівництво» захистив у 2005 році в Українському державному лісотехнічному університеті (м. Львів).

  У Житомирському національному агроекологічному університеті працює з 1999 року.

  У 1996 році за значний особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва Ткачуку В. І. присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», у 2001 році він нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, у 2006 році – Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, у 2007 році – орденом «За заслуги» ІІ ступеня, у 2011 році – орденом «За заслуги» І ступеня.

  Ткачук В. І. обраний депутатом Житомирської обласної ради.

  Сфера наукових інтересів

  Лісознавство та лісівництво, лісовідновлення і лісорозведення

  Загальна кількість публікацій

  Є автором 70 наукових та науково-методичних праць, які використовуються в навчальному процесі лісогосподарського факультету Житомирського національного агроекологічного університету та у практичній діяльності підприємств.

  Основні наукові та методичні праці:
  e-mail: